3 צפייה בגלריה
צ'אבי
צ'אבי
צ'אבי
(האתר הרשמי של ברצלונה)
ברצלונה צריכה נקודה אחת בלבד כדי להבטיח את המקום השני, ומחר (ראשון, 20:30) היא תתמודד מול חטאפה, שצריכה גם היא נקודה בלבד כדי לשרוד רשמית בלה ליגה. לקראת ההתמודדות, צ’אבי דיבר במסיבת העיתונאים על כל הנושאים החמים, וביניהם מכירה אפשרית של פרנקי דה יונג והרכישה הפוטנציאלית של רוברט לבנדובסקי ואלברו מוראטה.
צ’אבי אמר לקראת המשחק: “רונאלד אראוחו רוצה לשחק. הכול כמובן יהיה תלוי באיך הוא ירגיש, אבל הוא התאמן וחש בטוב. אחרים היו מעדיפים לנוח, אבל במקרה שלו זה הפוך וזה מאוד משמעותי עבורנו. פרנקי דה יונג? כמו שאמרתי הרבה פעמים, הוא שחקן מאוד חשוב. הוא פתח כמעט בכל המשחקים. מהצד השני עומד המצב הפיננסי של המועדון, שיצטרך להכריע. לא רק לגביו, אלא באופן כללי”.
המאמן הוסיף: “בעוד מספר ימים נקבל יותר הבהרות בנוגע למצב הכלכלי שלנו ואז נוכל להתחיל לתכנן את העונה הבאה ולראות מה נוכל לעשות בשוק ומה לא. אני אופטימי שבעונה הבאה נתחרה על תארים. אלברו מוראטה? אני מבין אתם מדברים על זה, אבל מבחינתי לא יעזור לדבר על שחקנים שלא כאן, אפשר לדבר על מי שכן נמצאים”.
3 צפייה בגלריה
אלברו מוראטה
אלברו מוראטה
אלברו מוראטה
(רויטרס)
המאמן נשאל בהמשך גם על גילו המתקדם של לבנדובסקי: “כשזה נוגע לרכש, הגיל לא מעניין אותי. צירפתי את דני אלבס בגיל 38. כיום שחקנים דואגים לעצמם בצורה טובה ומתנהגים בצורה יותר מקצועית, תראו שחקנים כמו אלבס, זלאטן איברהימוביץ’, לוקה מודריץ’, כריסטיאנו רונאלדו ליאו מסי, זו דוגמה טובה”.
צ’אבי סיכם: “בפברואר-מרץ היינו טובים מאוד, זה נכון שהרמה ירדה, אבל היה שיפור גדול העונה. היו רגעים יפים העונה וננסה לסיים אותה בצורה הטובה ביותר. המועדון יודע מה דעתי לגבי הרכש ויודע איפה אני חושב שצריכים להתחזק. יידרשו מאיתנו לזכות בתארים וזה ברור שכדי לעשות את זה הסגל צריך להתחזק. עדיין לא דיברנו עם השחקנים על עתידם”.
3 צפייה בגלריה
רוברט לבנדובסקי
רוברט לבנדובסקי
רוברט לבנדובסקי
(רויטרס)
דמבלה להט וצמד לאובמיאנג ב-1:3 על סלטה