2 צפייה בגלריה
רונאלדיניו עם ניימאר ומסי
רונאלדיניו עם ניימאר ומסי
רונאלדיניו עם ניימאר ומסי
(האתר הרשמי של ברצלונה)
רונאלדיניו הוא ללא ספק אחד מהשחקנים המלהיבים והשמחים ביותר שידע עולם הכדורגל מאז ומתמיד. הברזילאי בין ה-42, ששיחק בעברו בפאריס סאן ז’רמן, ברצלונה ומילאן, התראיין ב-’RMC’ הצרפתי ודיבר על המצב בקבוצה מעיר האורות, קיליאן אמבפה, ניימאר, קארים בנזמה, ליגת האלופות ועוד.
רונאלדיניו, שיהיה בגמר ליגת האלופות בפאריס כחלק מקמפיין פרסומי, דיבר לקראת המשחק הגדול בין ריאל מדריד לליברפול: “הן שתי קבוצות טובות עם שחקנים טובים מאוד. אני מאחל להן את כל הטוב שיש. ריאל מדריד קבוצה טובה מאוד, היא עושה עבודה נהדרת, אבל בגלל שאני מאוד אוהב את בארסה, אני עם ליברפול”.
על המצב של פ.ס.ז’ ועל כך שהקבוצה רוצה לעשות שינויים בסגל אמר הברזילאי: “אני לא מבין את זה, יש להם את השחקנים הכי טובים בעולם. מה הם רוצים שיהיה להם? את השחקנים הכי גרועים בעולם? השחקנים צריכים להבין את הדרך החדשה, לשחק כדורגל והשאר יגיע לאט לאט. ההסתגלות הזו היא נורמלית וזה יכול לעשות דברים טובים בהמשך”.
על ניימאר אמר רונאלדיניו: “הוא אחד השחקנים הטובים בעולם. היו לו כמה פציעות השנה. כשהוא ב-100%, הוא שחקן ממש מיוחד. ציוות שלו, ליאו מסי ואנחל די מריה, השחקנים הכי טובים משחקים ביחד. אם אתם לא מרוצים מזה, אז עם מי עוד אתם יכולים לשחק?”
על קיליאן אמבפה והסאגה סביב עתידו אמר הברזילאי: “אני רק מאחל לו שיהיה מאושר בכל מקום שהוא יחליט ללכת. אני אוהב אותו מאוד. הדבר הכי חשוב זה שהוא יהיה מאושר, השאר כבר יגיע. הוא יהפוך לשחקן הטוב בעולם. השאר תלוי בו ורק הוא להחליט איפה הוא ישחק ומה הוא רוצה לעשות”.
2 צפייה בגלריה
קיליאן אמבפה
קיליאן אמבפה
קיליאן אמבפה
(רויטרס)
לבסוף, נשאר הברזילאי האם קארים בנזמה הוא הפייבוריט שלו לזכות בכדור הזהב וענה: “אני אוהב את בנזמה. הוא שחקן עם איכויות אדירות. וזה לא רק היום, אלא קורה כבר הרבה זמן. העונה דברים הולכים לו טוב מאוד. אני מקווה שהוא יזכה בכמה שיותר תארים אישיים”.
מלך: המחווה של ויניסיוס שריגשה את ספרד