1 צפייה בגלריה
דור פרץ
דור פרץ
דור פרץ
(הטוויטר הרשמי של ונציה)
דור פרץ יכול לעבור לקבוצה חדשה. עוד לפני המשחק של ונציה מול רומא הערב (שבת) שהסתיים ב-1:1, הקבוצה בה משחק הישראלי איבדה כל סיכוי לשרוד בסרייה א’, זאת בשל ה-1:1 של סלרניטנה מול אמפולי ומאזן פנימי רע של ונציה במאבק נגד הירידה.
בשל כך, דור פרץ יהפוך לשחקן חופשי ויוכל לעבור לקבוצה חדשה הקיץ. ונציה כעת במקום האחרון בטבלה כשנותרו עוד שני מחזורים לשחק, במרחק שש נקודות מחוף מבטחים שם נמצאת סלרניטנה, אך במאזן פנימי רע ולכן ירדה רשמית לסרייה ב’ אחרי עונה אחת.
פרץ רשם העונה 20 הופעות בכל המסגרות ובאמתחתו בישול אחד בליגה ואחד בגביע. בנוגע למשחק של סלרניטנה, היא נהנתה משער של פדריקו בונאצולי (76) כדי למחוק יתרון של פטריק קוטרונה ובכך להשאיר לעצמה סיכוי לשרוד כאשר היא שתי נקודות מעל הקו האדום. האורחת מהתחתית עוד יכולה הייתה לנצח, אולם דייגו פרוטי החמיץ מהנקודה הלבנה בדקה ה-84.
החמצת פנדל בבתיקו בין אמפולי וסלרנטינה
במשחק של קבוצתו של הישראלי, ונציה הפתיעה את רומא כבר בדקה הראשונה כשדויד אוקרקה העלה אותה ליתרון מוקדם, אך בדקה ה-32 היא נותרה בעשרה שחקנים אחרי שסופייאן קיין הורחק. דור פרץ נכנס למשחק במקומו של מתיאה אראמו בדקה ה-65, כשקבוצתו עדיין הייתה ביתרון, אך בדקה ה-76 חניכיו של ז’וז’ה מוריניו סוף סוף ניצלו את היתרון המספרי ואלדור שומורודוב קבע 1:1, תוצאה שנשמרה עד הסיום. החבורה מהבירה העלתה את מאזנה ל-60 נקודות, אך פספסה הזדמנות להיצמד ללאציו ועלולה לאבד את המקום השביעי. מן העבר השני ונציה, שכאמור כבר ירדה ליגה, נותרה אחרונה בטבלה עם 26 נקודות.
באותה ליגה: רומא עם 1:1 מול ונציה היורדת