1 צפייה בגלריה
אבי אבן
אבי אבן
אבי אבן
(איציק בלניצקי)
סדרת רבע גמר הפלייאוף בין מכבי תל אביב להפועל תל אביב מרימה הילוך, כאשר שתי הקבוצות ייפגשו היום (ראשון) למשחק השני בסדרה כאשר הצהובים מגיעים דרוכים ועם המטרה לחזור מהיכל קבוצת שלמה עם ניצחון ויתרון 0:2 בסדרה.
כזכור, לא ניתן לבצע שינו בסגלים שנרשמו למשחק הראשון לכל אורכה של סדרת הפלייאוף כך שחמישיית הזרים שנבחרו ושאר הסגל, יהיו אלה שיישחקו גם במשחק השני והשלישי. אלופת המדינה תגיע למשחק השני במשחק עם יתרון 0:1 לאחר שניצחה לראשונה העונה את יריבתה העירונית.
במכבי שמרו על צניעות עם סיומו של המשחק הראשון והבהירו מיד לאחריו כי זה היה רק הניצחון הראשון והם צריכים עוד שניים כדי לנצח את הסדרה כולה. אלופת המדינה, על פי ההערכות, תהנה מתמיכתם של כ-400 אוהדים שיגיעו להיכל קבוצת שלמה.
מאמנה של אלופת המדינה, אבי אבן, אמר לקראת המשחק: “אנחנו מגיעים למשחק מספר 2 חדורי מוטיבציה ומאוד מאוד מכוונים בראש עם מטרה אחת מאוד ברורה לחזור משם עם ניצחון, ולהביא את המשחק השלישי אלינו למשחק מכריע. זה לא הולך להיות קל, אנחנו לא מצפים למשחק קל, זו קבוצה שהתקשינו נגדה יותר מדי פעמים השנה ואנחנו מגיעים כדי לנצח את המשחק שם”.
במאני טיים: 0:1 למכבי על הפועל בדרבי