1 צפייה בגלריה
ההלוויה המדומה של אוהדי מכבי פ"ת
ההלוויה המדומה של אוהדי מכבי פ"ת
ההלוויה המדומה של אוהדי מכבי פ"ת
(מערכת ONE)
אחרי שבמחזור האחרון הוכרע מאבק ההישרדות ומכבי פתח תקווה ירדה לליגה הלאומית, לא שקט אצל האוהדים הכחולים, שחוו ירידת ליגה שלישית בעשר שנים האחרונות. בזמן שקבוצתם ניצחה הערב (שבת) את הפועל חדרה במסגרת מחזור הנעילה של הפלייאוף התחתון, הקהל הכחול והמתוסכל יצא באקט יוצא דופן.
כאמור טרם הניצחון 3:4 שלא קבע עבורם דבר, האוהדים הכחולים ערכו הלוויה מדומה לקבוצתם באצטדיון שלמה ביטוח עם שולחן ועליו צעיפים, פרחים צבעוניים ואפילו מודעות אבל, עליהן נכתב: “מודיעים על פטירתו של מועדון הכדורגל מכבי פתח תקווה, בן 110 שנים במותו”.
מופע הזיקוקים של אוהדי הפועל פ"ת
ואם לא די בכך אז גם לאחר מכן הגיעה ההתרסה, הדי צפויה יש לומר, של אוהדי היריבה העירונית, הפועל פתח תקווה. אוהדי הפועל המקומית הגיעו מחוץ לתחומי האצטדיון עם התשובה שלהם לירידת הליגה (מכבי עשתה זאת להפועל בתום העונה שעברה) – ירו זיקוקים לאוויר ואף השליכו אבוקות לתוך תחומי המגרש, דבר שחזר על עצמו גם בסיום עם כמות זיקוקים שלא הייתה מביישת את יום העצמאות.
עומר גולן אמר בסיום: “שמרנו על כבוד המועדון, זה מה שביקשתי מהשחקנים. אמרתי להם לשחק בשבילם והמועדון אחרי שלושה חודשים בלי לחץ. אני לא ממשיך כמאמן, וגם בעתיד סביר להניח שלא, אבל בכדורגל אף פעם אי אפשר לדעת, דברים דינמיים. כבר נתכנן את העונה הבאה, פעם שעברה ידענו על השחקנים המחויבים. מועדון שרוצה להתקדם צריך את הרוח הגבית של הקהל, זה הערך המוסף תמיד. הרבה משחקים הלחץ הכריע, השחקנים יודעים לשחק כדורגל, במאני-טיים קצת קרסנו. מתי אבי לוזון החמיץ משחק? לא זוכר דבר כזה”.
גולן: נעשה הכל לחזור כמה שיותר מהר
מנחם קורצקי סיפר: “עברתי כאן תקופה טובה מאוד, רוצה להודות לכולם. סיימתי פרק אחד, ממשיך למטרה הבאה שלי. באנו לא טוב, סגל דליל והשבוע זה כבר היה השיא. לא חושב שקבוצה צריכה לעלות עם סגל כ”כ קצר, ששניים גם פצועים ועושים לי טובה שהם מתלבשים בכלל. חבל, שחקנים קיבלו הזדמנויות וזה לא היה נראה טוב בחצי הראשון, שמח שתיקנו קצת בחצי השני. המעבר לאיזי שרצקי? חיכיתי מאוד להגיע לקריית שמונה, אחת מהשאיפות שלי ואני מאוד שמח שחתמתי שם. אשמח מאוד להביא את הקבוצה כמה שיותר גבוה, כן רוצים לבנות שם קבוצה התקפית”.