1 צפייה בגלריה
אוהדי מכבי ת"א
אוהדי מכבי ת"א
אוהדי מכבי ת"א
(רדאד ג'בארה)
לקראת המשחק בין מכבי תל אביב להפועל באר שבע בבלומפילד ביום שני הקרוב, ארגוני האוהדים של הצהובים ממשיכים במחאה שלהם וקוראים להחרים את המשחק, וזאת בשל העלייה במחירי הכרטיסים, העונשים מבית הדין והאלימות כלפי הקהל.
בהודעת ארגוני ‘אחים לסמל’ ו’מכבי פנאטיקס’, נכתב: “לפני עשור הקמנו את עמותת אחים לסמל במטרה אחת - הגנה ושמירה על זכויות האוהדים תוך עשייה חברתית וערבות הדדית. לצערנו, מעט לפני חגיגות העשור, במקום להתרכז באירוע העשור, אנחנו עדיין צריכים להלחם על הבסיס שלנו, זכויות אוהדים”.
עוד נכתב: “בימים אלו ממש כולנו חווים שפל חדש במעמד האוהד. עליית מחירי הכרטיסים, אלימות משטרתית כלפי אוהדים חפים מפשע, עונשים קולקטיבים, רדיוסים, סגירות יציעים. הכדורגל שייך לאוהדים (כן, רק לאוהדים!), אבל קברניטי הענף חושבים אחרת. במנהלת מספרים לנו על מוצר מצליח שמשחק בפועל מול יציעים ריקים ובהתאחדות מתכנסים דיינים שקונסים קבוצות וממלאים את קופות ההתאחדות על חשבוננו”.
הארגונים המשיכו בהודעתם: “אנחנו קוראים לכם, כל אוהד ואוהדת, לא משנה באיזה יציע, אל תגיעו בשני. פשוט לא להגיע. זה כואב לנו בלב, זה בוער לנו בעצמות, זה הפוך מכל מה שאנחנו רוצים, אבל בלי זה לא יהיה אחרת. בואו ותילחמו יחד איתנו למען הזכויות הבסיסיות שמגיעות לנו בתור אוהדים. כוחנו באחדותנו”.
גג של צוללת: איך יראה אצטדיון ויאריאל?