3 צפייה בגלריה
יוסי אבוקסיס
יוסי אבוקסיס
יוסי אבוקסיס
(חגי מיכאלי)
סיומת חגיגית לעונת 2021/22. בית”ר ירושלים ועירוני קריית שמונה נפרדו ב-3:3 נהדר הערב (שבת), במשחק האחרון של ליגת העל וזאת כשהצפוניים חזרו מפיגור והבקיעו פעמיים בדקות הסיום, כולל שער שוויון של אדריאן רוצ’ט מהנקודה הלבנה בדקה ה-100.
יוסי אבוקסיס אמר לאחר המשחק: “לא היינו חכמים או מרוכזים בדקות הסיום. מאכזב, כי יכולנו להגדיל את התוצאה. החמצנו וזה הכדורגל. טוב שזה בא בימים כאלה ולא בימים שהנקודות חשובות יותר, אבל זה עדיין מאכזב. כל המערכת הזו עשתה שינוי. היה לי שקט מההנהלה, מהצוות המקצועי והשחקנים שעשו שקט בראש כשלא דיברו יותר על קיצוצים. הם יצאו גברים לאורך כל הדרך. אף אחד לא רצה שהקבוצה תרד ליגה. שמח שעשינו את זה גם בנקודות וגם ביכולת טובה. רצינו להישאר ועשינו את זה”.
עוד אמר המאמן: “כשאתה מאמן הרבה שנים אז יש שנים פחות טובות, הייתה שנה רעה כשחזרתי לבני יהודה, זה היה מאכזב מאוד עבורי ועבור הקבוצה. השאלה היא איך אתה מרים את עצמך. באתי להרים את עצמי והקבוצה עזרה לי. שמח שעשיתי את המהלך הזה, כי ברגע שבני יהודה לא רצו אותי הבחירה להגיע הייתה נכונה. עתידי? לאף אחד אין תשובה, כמו שאמרתי, אשמח להמשיך פה עם הדחיפה של הקהל. הלוואי וזה יסתדר ונעשה קבוצה טובה. קשה להאמין שמועדון כמו בית”ר יגיע למצב שאין הכנסות כי זה מועדון ענק. מקווה שיהיו בשורות טובות. זה מקום שלא מוותרים בו, יהיה בסדר ותמיד חושב חיובי כדי להמשיך את התהליך שעשינו”.
3 צפייה בגלריה
ירדן שועה
ירדן שועה
ירדן שועה
(חגי מיכאלי)
סלובודן דראפיץ’ אמר: “אמרנו שאחרי עונה כזו אנחנו לא יכולים לבוא ולהפסיד. אנחנו כבר על האדים, בקושי מתאמנים, השחקנים באו וקבעו שאף אחד לא ינצח אותנו בפלייאוף. זה לא הסגנון שרוצים לראות, אבל זה סוף עונה אז אנחנו מרוצים. גם מהתוצאה וגם מהעונה שלנו. אנחנו יכולים ללכת לפגרה בראש מורם”.
על עתידו אמר סלובו: “קודם כל אני טס לאמא שלי. לא ראיתי אותה הרבה זמן כי היא הייתה חולת קורונה. אבקר אותה ואחזור. קריירה של מאמן זה לא פשוט. אין היגיון לפעמים, אבל זה המקצוע שלנו. אלך לנוח כמה ימים. עשינו עבודה טובה, אני מחכה לעוד הזדמנות. איפה שאהיה אני מקווה שאמשיך באותו דרך. כשהייתי בבית”ר ירושלים בקדנציה הראשונה הייתי מועמד למאמן העונה, ולא הצלחתי לקח לברק בכר את התואר, אבל למרות זאת אחר כך הגעתי למכבי נתניה עם מינוס 9 נקודות בלאומית. ככה ששום דבר לא בטוח אף פעם. תמיד אנחנו דואגים. אני אחכה להזדמנות שלי כמו ילד טוב. תמיד אתה רוצה להגיע לקבוצות הכי טובות בארץ, גם אני באותה נשימה יכול להגיד שאני רוצה קבוצה כמה שיותר טובה ולרוץ על תארים”.
3 צפייה בגלריה
איתמר שבירו חוגג עם סלובודאן דראפיץ'
איתמר שבירו חוגג עם סלובודאן דראפיץ'
איתמר שבירו חוגג עם סלובודאן דראפיץ'
(חגי מיכאלי)