2 צפייה בגלריה
יצחק הרצוג ואורן חסון
יצחק הרצוג ואורן חסון
יצחק הרצוג ואורן חסון
(איציק בלניצקי)
הפועל באר שבע סיימה הערב (שלישי) את עונת 2021/22 בצורה הכי מתוקה שיש כאשר זכתה בגביע המדינה אחרי שניצחה בדו קרב פנדלים את מכבי חיפה. בתום 120 דקות התוצאה עמדה על 2:2, אך אז הופיע עומרי גלזר במלוא תפארתו, עצר שלוש בעיטות מהנקודה הלבנה והאדומים חגגו את התואר. ראשי הכדורגל הישראלי מיהרו לברך את הקבוצה מבירת הנגב על הזכייה.
שר התרבות והספורט חילי טרופר מסר: "ברכות חמות להפועל באר שבע על זכייתה בגביע המדינה בכדורגל! עם נחישות ורצון גדול הבאתם גביע לבירת הנגב. כל הכבוד לשחקנים, המאמן והצוות על ההישג. ברכות גם למכבי חיפה על ערב של כדורגל משובח".
אורן חסון, יו”ר ההתאחדות לכדורגל, אמר: “ברכות להפועל באר שבע על זכייה בגביע המדינה שחותם את עונת הכדורגל. באר שבע נאבקה על כל תואר, הצטיינה ובאה על שכרה. והכול במאבק ישיר עם האלופה מכבי חיפה שיכולה להיות גאה בעצמה על עונה נפלאה. ברכות לאלונה ברקת, למאמן אליניב ברדה, לשחקנים, לצוות המועדון ולאוהדים שצבעו את טדי באדום. מותחן אדיר הסתיים עם הנפה מרגשת”.
יו"ר מנהלת הליגות ארז כלפון הוסיף: "ברכות להפועל באר שבע ולאלונה ברקת לרגל זכייתם בגביע המדינה. אחרי עונה רוויית מאבקים ספורטיביים ותהפוכות אני שמח שהמאמן אליניב ברדה, השחקנים ואנשי המועדון כולו יכולים להתגאות בזכייה שלישית בגביע המדינה. סיום העונה הנוכחית הדגיש פעם נוספת את חוזקו ועוצמתו של הכדורגל הישראלי וכולי ציפייה לעונת המשחקים הבאה".
יונתן כהן, שזכה בגביע בעונה שעברה במדי מכבי תל אביב, צייץ בטוויטר: “אופי לא קונים במכולת”, כעקיצה להחמצות הירוקים בדו קרב הפנדלים, אך מחק וצייץ שוב: “אישתי מחקה... אתם יכולים לנחש מה צייצתי”.
2 צפייה בגלריה
הציוץ של יונתן כהן
הציוץ של יונתן כהן
הציוץ של יונתן כהן
(טוויטר)
גלזר: לא עניין אותי מי הולך לבעוט פנדל