3 צפייה בגלריה
סמי בורארד
סמי בורארד
סמי בורארד
(אינסטגרם)
בהפועל חדרה מרוצים מאוד מהחתמתו הצפויה של הקשר הבלגי סמי בורארד, כפי שנחשף ב-ONE, במה שמגדירים במועדון כ"החתמה הגדולה ביותר בשנים האחרונות". השחקן, ששיחק בעונה האחרונה בדן האג, השתייך בעברו לנבחרות הצעירות של בלגיה.
לאורך החודש האחרון, צפה הצוות המקצועי בלא מעט מועמדים כתחליף למקסים פלקושצ'נקו, אך רק בורארד היה זה שהקסים אותם. קרוב לשבועיים ארך המו"מ עם השחקן, ששיתף פעולה עם עילאי אלמקייס הישראלי. לאחרון, היה חלק גדול בשכנוע הבלגי, שמלבד השיחות עם הצוות המקצועי, שוחח עימו לא מעט והומלץ לו להצטרף לקבוצה. "הוא שחקן טוב מאוד, שחקן מאוד יצירתי ובעיקר ילד שמאוד אהבנו בחדר ההלבשה", אמר הקשר הישראלי ל-ONE.
"מדובר בשחקן טוב, שבלט במיוחד בתחילת השנה. בסוף העונה הקבוצה צירפה שחקן מאוקראינה ולכן הוא שיחק מעט פחות, אבל הוא חזר שוב לעניינים במשחקי הפלייאוף. דן האג הפסידה את העלייה בפנדלים במשחק האחרון ובחודש האחרון עשתה הרבה שינויים. הגיע בעלים חדש מספרד והם מינו למאמן את דירק קאוט", סיפר ל-ONE הכתב ההולנדי סטן וגטמאנס, אשר מסקר את קבוצתו הקודמת דן האג, למגזין ההולנדי "AD".
3 צפייה בגלריה
עילאי אלמקייס במדי דן האג
עילאי אלמקייס במדי דן האג
עילאי אלמקייס במדי דן האג
(האתר הרשמי של דן האג)
עוד הוסיף וגטמאנס על איכויותיו של הבלגי: "סמי יכול לשחק בכל תפקידי הקישור והיתרון המרכזי שלו הוא הבעיטות שלו. הוא שחקן בולט בכל המצבים הנייחים, גם בבעיטות חופשיות וגם בקרנות. אפשר להגיד שמה שבולט בו עוד הוא הטכניקה שלו. רק לפני יומיים היו דיבורים בהולנד שדן האג כן הציעה לו להמשיך ואז הוא סיכם בחדרה".
בחדרה מרוצים ממצבת הזרים הנוכחית ובמיוחד מצירופם של בולארד והמגן הסלובני קלמן שטרום. הם מסומנים כשחקני רכש משמעותיים, כאשר חוליית ההתקפה כרגע כוללת את בולארד, גוסטבו מרמנטיני וסטיבן אלפרד.
3 צפייה בגלריה
גוסטבו מרמנטיני
גוסטבו מרמנטיני
גוסטבו מרמנטיני
(מרטין גוטדאמק)