1 צפייה בגלריה
מי ינצח? קרבחאל ופדרי
מי ינצח? קרבחאל ופדרי
מי ינצח? קרבחאל ופדרי
(רויטרס)
אלה לא הימים הסוערים של ז'וזה מוריניו ופפ גווארדיולה בריאל מדריד וברצלונה, אבל האווירה קצת מתחממת בין היריבות המושבעות - בדיוק חודש לפני שהן ייפגשו לקלאסיקו בלאס וגאס. הפעם על הפרק: הביקורת המרומזת של פדרי על הבלאנקוס בראיון ל'גארדיאן' הבריטי - משהו שבמדריד לא אהבו ועכשיו גם מגיעה התגובה.
רק בתחילת השבוע אמר פדרי: "יש מועדונים שרק רוצים לנצח - לא משנה באיזו דרך, בברצלונה רוצים לנצח, אבל גם לשחק טוב". הכישרון של בארסה לא אמר במפורש לאיזו קבוצה התכוון, אבל זה היה די ברור ודני קרבחאל אמר על כך: "אם מישהו חושב שאנחנו יכולים רק לנצח, אני מכבד את דעתו, אבל לא מסכים איתה".
זו לא הפעם הראשונה שבריאל שומעים ביקורת על כך שהם מנצחים בלי להרשים ועושה רושם שקרבחאל מאס בכך. "כשקבוצה מנצחת, מעטים זוכרים שהיריבה הייתה טובה יותר", אמר המגן, "בסופו של דבר, בכדורגל לא מנצח מי שבועט הכי הרבה או מוסר הכי הרבה, אלא מי שכובש הכי הרבה וסופג הכי מעט. בזה היינו הכי טובים ולא רק העונה בגלל שיש לנו חמש זכיות בליגת האלופות בתשע השנים האחרונות".
כזכור, ריאל סיימה את העונה החולפת עם זכייה באליפות ספרד, בליגת האלופות וגם בסופרקופה הספרדי, בעוד בארסה לא זכתה בשום תואר העונה. עם זאת, הבלאנקוס הושפלו בסנטיאגו ברנבאו עם תבוסה 4:0 בקלאסיקו ובקרוב תהיה להם הזדמנות להשיג נקמה קטנה.
היורש: ביצועי העונה של מס' 10 בברצלונה