2 צפייה בגלריה
ניב אנטמן
ניב אנטמן
ניב אנטמן
(שחר גרוס)
סקציה נס ציונה ממשיכה לבנות את הסגל שלה לקראת העונה המתקרבת בליגת העל, ולאחר שחזרה לליגה הבכירה, הודיעה היום (שני) על צמד הארכות חוזים של השוערים יוסי גינזבורג וניב אנטמן, במה שישאיר אותם עונה נוספת בכתום. בנוסף אליהם, גם הקשר הגינאי, לנסינט סידיבה חתם בשורות המועדון.
גינזבורג בן ה-31 אמר לאחר החתימה: “אני שמח להישאר במקום שהפך עבורי לבית. אתן מעצמי 120 אחוז על מנת לעמוד במטרות הקבוצה לעונה הקרובה. אני מחכה כבר לחזור להתאמן ולעמוד בין הקורות. יאללה סקציה נס ציונה". גינזבורג הוותיק עמד בשער הקבוצה ב-18 משחקים בכל המסגרות כשצבר 1,650 דקות, ספג 17 שערים ושמר על שער נקי שבע פעמים.
אנטמן בן ה-30 סיפר לאחר הארכת החוזה: “אני שמח ונרגש להמשיך לליגת על עם הקבוצה. אתן את כל כולי על מנת לעזור לקבוצה לעמוד במטרות שלה, וכמובן להמשיך את מומנטום העלייה. בהצלחה לכולם”. כזכור, אנטמן עמד בשערה של הקבוצה ב-18 משחקים בכל המסגרות כשצבר 1,620 דקות, ספג 19 שערים ושמר חמש פעמים על רשת נקייה.
2 צפייה בגלריה
ניב אנטמן חוגג
ניב אנטמן חוגג
ניב אנטמן חוגג
(שחר גרוס)
על רכישתו של סידיבה אמרו במועדון: “ברוך הבא, לנסינט סידיבה! מועדון הכדורגל סקציה נס ציונה שמח להכריז על הצטרפותו של הקשר האחורי. השחקן הגינאי בן ה-25 מגיע אלינו מהליגה הראשונה באלבניה שם שיחק בקבוצת דינמו טירנה כאשר לפני כן שיחק בליגה הקפריסאית. השחקן חתם באמצעות סוכניו, זיו שטרנברג ואריאל בוזורגי”.