2 צפייה בגלריה
פאבלו גונזלס
פאבלו גונזלס
פאבלו גונזלס
(האתר הרשמי של סיגמה)
חיזוק לחלק הקדמי של קובי רפואה: פבלו גונזאלס, הקשר ההתקפי, חתם היום (שלישי) בהפועל תל אביב בחוזה לשנתיים. במהלך הקריירה שיחק גם בקבוצות טולדו וסלמנקה הספרדיות. בעונה האחרונה בצ'כיה רשם 22 משחקי ליגה, בהם כבש חמישה שערים.
גונזאלס (29), אשר לבש בעונה החולפת את מדי סיגמה אולמוץ' הצ'כית, החל את הקריירה הבוגרת שלו בוויאריאל הספרדית, שם שיחק בקבוצת המילואים וגם בקבוצה הבוגרת של המועדון.
לפני החתימה הרשמית הוא אמר בשיחה ל-ONE: “אני יודע שהיו שנים קשות, אבל הפועל ת”א הייתה רחוקה רק שתי נקודות מעלייה לאירופה ואני חושב שהמטרה של המועדון היא לבנות פרויקט חזק כדי לחזור למפעלים האירופים ולהיות במקום בו הוא ראוי להיות"
2 צפייה בגלריה
פאבלו גונזלס
פאבלו גונזלס
פאבלו גונזלס
(האתר הרשמי של סיגמה)
גונזאלס הינו קשר שיכול לשחק בכל עמדות הקישור ההתקפי - בעמדת ה-10, כנף ימין וכנף שמאל. הספרדי נחשב לשחקן קטן בגובה 173 ס"מ, רגלו הדומיננטית היא הימנית ובעונה החולפת הוא כבש שער אחד ובישל עוד חמישה בכל המסגרות במדי סיגמה אולומוץ הצ'כית, אצלה רשם 1,833 דקות ו-26 הופעות בסך הכול.
עונות השיא של גונסאלס היו גם הן בליגה הצ'כית, כאשר בעונת 2020/21, כבש שבעה שערים ובישל עוד שניים אצל סיגמה אולמוץ ב-33 הופעות כשצבר 2,633 בכלל המסגרות. ב-2019/20 סיפק את אותם המספרים (שבעה שערים ושני בישולים) ב-34 הופעות כשצבר 2,187 דקות עם עונה שבה עבר במהלכה מדוקלה פראג לאולמוץ.