2 צפייה בגלריה
בינתיים ממשיך. מרטינש
בינתיים ממשיך. מרטינש
בינתיים ממשיך. מרטינש
(עמרי שטיין)
אחרי התבוסה המשפילה 4:0 למכבי חיפה בבית וההדחה ממוקדמות ליגת האלופות, אולימפיאקוס נפרדה ממאמנה פדרו מרטינש, כך מדווחים ביוון. השאיפה של המועדון היא להגיע להסכמות עם המאמן הפורטוגלי בצורה ידידותית, אך נדמה שהסיפור הוא לא עד כדי כך קל וייתכן שיגרר עד שהנושא יהפוך לרשמי.
ביוון פרסמו שיש בעיות עם החוזה של המאמן שמונעות מהפרידה להתרחש באופן מיידי. לפורטוגלי יש עוד שנתיים בחוזה ויש לו סעיף שחרור של ארבעה מיליון אירו למקרה שהוא יקבל הצעה מהפרמייר ליג, מה שכרגע לא נראה על הפרק. התרחיש האידאלי עבור אולימפיאקוס יהיה שמרטינש יתפטר וייקח אחריות על היכולת הרעה של הקבוצה, וכמובן שבמקרה כזה ההנהלה תשלם לו רק מחצית מהעמלות שנקבעו של החוזה לשנתיים הבאות.
על הנייר מוטב לו ולמוניטין שלו "לכתוב" את יציאתו מיוון כהתפטרות ולא כהדחה. פדרו מרטינש מיוצג על ידי פיני זהבי, ולמעשה תיק המאמן הפורטוגלי של אולימפיאקוס מטופל על ידי אחיינו, ניר, וכידוע תפקידם של הסוכנים הוא להשיג את המקסימום מעזיבתו – וכרגע אם המאמן לא יעזוב זה יהיה ללא פיצוי ראוי.
2 צפייה בגלריה
לוח התוצאות בפיראוס
לוח התוצאות בפיראוס
לוח התוצאות בפיראוס
(עמרי שטיין)
ה”לקוח”, במקרה הזה מרטינש, לא רוצה להתפטר וגם זה משחק תפקיד. הסיבה היא לא כדי לקבל עוד כסף, אלא להמשיך בעבודתו, כשהמאמן משוכנע שהוא ישנה את התדמית של אולימפיאקוס ויצליח להוציא אותה מהבור. עם זאת, במועדון נחושים להיפרד ומאמינים שהוא מזיק לתדמית, כאשר היוונים אף פנו לברק בכר.
האוהדים של הקבוצה היוונית הבהירו למרטינש שהם מכבדים אותו מאוד על מה שתרם, אבל כולם חייבים להמשיך הלאה. עם זאת, הוא לא נפרד מהשחקנים באימון ביום חמישי אחרי התבוסה. אמנם תנועות הגוף של המאמן שידרו שהוא יודיע שהוא יעזוב, אך דבריו אמרו בדיוק ההפך.
ניתן להאזין לפרק גם דרך אפליקציית Spotify ואפליקציות הפודקאסטים של אפל ושל גוגל.
חגיגות אוהדי חיפה בפיראוס