3 צפייה בגלריה
פתיחת ליגת חברים בפנטזי
פתיחת ליגת חברים בפנטזי
פתיחת ליגת חברים בפנטזי
(La Liga)
גם אתם אוהבים את לה ליגה פנטזי ורוצים להוכיח לחברים שלכם מי מספר 1? זו ההזדמנות שלכם להפוך למנג'רים בליגה הטובה בעולם, להתחרות בחברים שלכם ובמאמנים מכל הארץ, להוכיח שאתם הטובים ביותר, וכמובן – לזכות בפרסים שבועיים ובפרס הגדול – טיסה למשחק הקלאסיקו בספרד.
בנוסף לפנטזי הקלאסי, העונה אם תבחרו בפנטזי הספרדי תוכלו לפתוח ליגת חברים, ובנוסף ישנה אופציה להצטרפות לליגת חברים באמצעות קוד גישה והצטרפות לליגה פתוחה עם מאמנים נוספים, שתאפשר לכם להתחרות במנג’רים מכל הארץ.
האופציה הכי מעניינת כנראה, היא האפשרות לפתוח ליגה ״בהרכבה עצמית״ בה המשתתפים מחלקים מראש את השחקנים ביניהם וגם יכולים לקבוע תקציב לכל משתתף. זה מאפשר לקבוצות חברים לעשות “דראפט” ביניהם ולחלק את הכוכבים בין הקבוצות השונות, כן, כמו שעושים כוחות בשכונה.

פתיחת ליגה או הצטרפות לליגה קיימת

לאחר שנכנסתם לאפליקציה, צרו משתמש חדש (“יצירת משתמש”) באמצעות חשבון הפייסבוק שלכם, כתובת המייל או חשבון גוגל.
3 צפייה בגלריה
במסך הפתיחה  לחצו על יצירת משתמש, במסך הבא (משמאל) בחרו כיצד להתחבר (ONE)
במסך הפתיחה  לחצו על יצירת משתמש, במסך הבא (משמאל) בחרו כיצד להתחבר (ONE)
במסך הפתיחה לחצו על יצירת משתמש, במסך הבא (משמאל) בחרו כיצד להתחבר (ONE)
(ימין)
לאחר שתבחרו לעצמכם שם מאמן, לחצו על כפתור הפלוס האדום בחלק העליון ובחרו את האופציה המועדפת עליכם:
1 – פתיחת ליגה חדשה, אליה תוכלו להזמין את החברים שלכם.
2 – הצטרפות לליגת חברים קיימת באמצעות קוד גישה.
3 – הצטרפות לליגה פתוחה עם מאמנים נוספים (מאמנים הם משתמשי אפליקציה אחרים בדומה לכם) בתחרות על תואר המאמן הטוב ביותר בישראל.
3 צפייה בגלריה
האפשרויות בליגות הפנטזי
האפשרויות בליגות הפנטזי
האפשרויות בליגות הפנטזי
(מערכת ONE)
אם בחרתם לפתוח ליגה חדשה עם חברים, הכניסו שם לליגה ותיאור, וכעת – הכול מוכן לקבלת סגל הקבוצה שלכם: כל מאמן מקבל סגל מאוזן, בן 14 שחקנים ובעל ערך שוק דומה, לצד תקציב רכש על סך 100 מיליון אירו. שתפו את קוד הגישה עם חבריכם, על מנת שיוכלו להצטרף גם הם לליגה ולקבל סגל שחקנים לעונה החדשה. שימו לב שבתוך כל ליגה שתבחרו, בין אם עם חברים או בין אם מאמנים, כל שחקן בליגה הספרדית מופיע רק פעם אחת – כלומר, אם לכם יש את בנזמה, לאף משתמש אחר בליגה אין אותו. לא יכול להיות שלשני משתמשים שונים יהיה את אותו השחקן.
אם בחרתם באפשרות להצטרף לליגה פתוחה ולהתמודד נגד מאמנים אחרים, תקבלו גם כן סגל בן 14 שחקנים, ואליכם יחברו בליגה מאמנים נוספים שיתמודדו נגדכם בליגה פנימית. בנוסף, תשתתפו בטבלת המאמנים הכללית של ליגת החלומות ותוכלו לזכות בפרס הגדול. במסך הטבלה תוכלו להתעדכן במהלך המחזור ובסופו בצבירת הנקודות שלכם ושל המאמנים היריבים, עד להכרעה מי המאמן הטוב ביותר בחבר'ה בפרט, או בישראל בכלל.
סרטון הדרכה: כך תשחקו בלה ליגה פנטזי ONE
משחקי הליגה הספרדית משודרים בערוץ ONE למנויי HOT, מנויי yes, סלקום TV ופרטנר TV.
עדיין לא הצטרפתם לטירוף? זה בדיוק הזמן לעשות זאת וגם להתחיל לעקוב אחרינו מקרוב ברשתות החברתיות, עם עמודי הפייסבוק, האינסטגרם והטוויטר של LaLiga Fantasy ONE, שם תוכלו להתעדכן בכל המתרחש בליגה הספרדית בהקשר ליגת החלומות וגם לשאול אותנו כל מה שמעניין אתכם לדעת.