1 צפייה בגלריה
דני אלבס בקאמפ נואו
דני אלבס בקאמפ נואו
דני אלבס בקאמפ נואו
(הטוויטר של פומאס)
הפרק השני של דני אלבס בברצלונה נמשך רק חצי שנה, אבל מחר (ראשון, 21:00) יצפה לו רגע מרגש עם קבוצתו החדשה, פומאס, בגביע גאמפר. המגן הברזילאי האגדי - שיאן התארים ההיסטורי של הכדורגל (43) - יחזור מחר לקאמפ נואו למפגש עם הקבוצה שאותה עזב רק לפני שלושה שבועות.
לפי המסורת, כמו לפני כל גביע גאמפר, גם הפעם בארסה תציג את הסגל החדש לעונה לעיני האוהדים ועבור אלבס שמכיר את זה היטב מהצד השני, זו תהיה פרידה מהבלאוגרנה. בינתיים הוא כבר עלה אתמול על הדשא שהוא מכיר היטב, רק דבר אחד מבאס אותו: צבע החולצה של פומאס.
"הדבר היחיד שירגיש מוזר יהיה לחזור לקאמפ נואו עם חולצה לבנה", אמר אלבס כשהוא מתייחס כמובן לצבע המזוהה עם ריאל מדריד. הברזילאי הוסיף על הקאמבק בעונה החולפת: "ידעתי שאני בא לעזור למועדון, חיכיתי לראות אם החוזה שלי יוארך ולא עזבתי כמו שרציתי. עכשיו הכדורגל נותן לי הזדמנות לעשות את זה וזה יהיה רגע מיוחד".
אלבס הוסיף: "מוזר לראות את כל המהלכים של בארסה בקיץ הזה, אבל חלון ההעברות משוגע והם היו צריכים להתאים את עצמם. מי שלא עושה את זה, לא יכול לבנות קבוצה גדולה. הם עושים מה שרוב הקבוצות עושות".
לבסוף המגן דיבר גם על ליאו מסי שרחוק רק שני תארים ממנו בדירוג ההיסטורי אחרי הסופר קאפ הצרפתי שבו זכה עם פ.ס.ז' בישראל: "האם מסי יעבור אותי? זה לא משהו חדש. זה היה חדש רק אם מישהו אחר היה עובר אותי".
צפו בהצגת רוברט לבנדובסקי בקאמפ נואו