3 צפייה בגלריה
שחקני אתלטיקו מדריד ויובנטוס
שחקני אתלטיקו מדריד ויובנטוס
שחקני אתלטיקו מדריד ויובנטוס
(האתר הרשמי של אתלטיקו מדריד, רויטרס)
אתלטיקו מדריד ויובנטוס היו אמורות לעלות מחר (ראשון, 21:30) על הדשא של אצטדיון בלומפילד למשחק הכנה חגיגי שיביא עמו לא מעט כוכבים לישראל. אבל תוכניות לחוד ומציאות לחוד: אחרי התייעצויות בין הגורמים המעורבים, הוחלט לבטל את המשחק בשל המצב הביטחוני, כך נודע לראשונה ל-ONE.
אחרי ההתפתחויות, הירי לישראל והאזעקות, נציגי הקבוצות עוד הביעו אתמול הסכמה עקרונית לקיים את המשחק כמתוכנן, אבל היה ברור שהכול עוד מועד לשינוי כשמדובר על מצב שברירי שכזה. כמו כן, הוחלט על הערכת מצב נוספת היום שבה תתקבל החלטה סופית, וכאמור הוחלט שהמשחק לא יתקיים בישראל בשל הנסיבות. עידן עופר, שמאוד רצה לקיים את המפגש בארץ, שוחח עם הנהלת אתלטיקו, שהייתה מוכנה להגיע, אבל האיטלקים נרתעו מהמצב. הקבוצות סיכמו על העברת המשחק לטורינו, והוא ישוחק במתחם האימונים של יובנטוס.
כידוע, מבצע "עלות השחר" שיצא לדרכו אתמול הוביל להסלמה וירי לשטח ישראל. כל זאת, במקביל להמשך המבצע והירי שנמשך גם בשעות הלילה והבוקר, הובילו להחלטה שלא לקיים לבסוף את המשחק. אגב, הערב הקבוצות היו אמורות לנחות בישראל, אבל הביקור הזה ייאלץ להמתין. היו שיחות בין ראשי אתלטיקו ליובנטוס ביחד, אבל זה לא עזר. הביאנקונרי אמרו בשיחות עם הגורמים השונים שהשחקנים שלהם חוששים להגיע לישראל.
3 צפייה בגלריה
אמר את המילה האחרונה. קין חוגג עם שחקני יובנטוס
אמר את המילה האחרונה. קין חוגג עם שחקני יובנטוס
אמר את המילה האחרונה. קין חוגג עם שחקני יובנטוס
(רויטרס)
הקבוצה הספרדית כבר הגיעה למטוס ושחקניה ואנשיה כבר ישבו בפנים והיו מוכנים להתראה לישראל. במועדון מאוד קיוו למשחק אימון בחיפה ואף פנו לבני סכנין לקיום משחק נגדה. למרות זאת, בגלל לוח הזמנים הצפוף, ויתרו על האפשרות הזאת, ולכן לא הייתה כבר לאתלטיקו סיבה להגיע לארץ מבלי שיתקיים משחק.
עידן עופר, מבעלי אתלטיקו מדריד, הגיב על ביטול המשחק: "צר לי על ביטול המשחק. שחקני אתלטיקו מדריד היו נרגשים לקראת הביקור בישראל, המשחק והפעילות ההתנדבותית שתוכננה לשחקנים תוך קיום מפגש יוצא דופן עם ילדים מכל קצוות הארץ. כעת כולנו עם הפנים אל חזית הדרום. כולי תקווה לחזרת השקט לישראל בהקדם. נסייע לקיום משחק בין-לאומי כשיהיה ניתן".
3 צפייה בגלריה
עידן עופר
עידן עופר
עידן עופר
(צילום: יח"צ)
רוכשי הכרטיסים יקבלו החזר מלא וכספם יועבר באופן אוטומטי לאמצעי התשלום בו ביצעו את הרכישה במשרד הכרטיסים לאן תוך 14 ימי עסקים.
מוקדם יותר התקיימו שיחות בין אתלטיקו ליובנטוס, שהביעה חשש להגיע בגלל המצב הביטחוני, למרות ההצעה להעביר את המפגש לחיפה. נציגי הספרדים שהיו בארץ בילו אמש בת״א ראו היה שם שקט, כאשר המאמן דייגו סימאונה נתן מבחינתו אור ירוק למפגש, שלא ייצא לפועל. כמו כן, נערכו הבוקר שיחות עם נציגי המשטרה, פיקוד העורף, אנשי נתב”ג וכו’ לגבי היתכנות המשחק.
רק ביום חמישי אתלטיקו הביסה 1:4 את קאדיס במשחק הכנה משערים של אלברו מוראטה, סאול, דניאל ואס ואנטואן גריזמן. גם עבור הקולצ'ונרוס וגם עבור יובנטוס המשחק בארץ היה אמור להיות החזרה הגנרלית לתחילת הליגות בספרד ובאיטליה.
הבן הצעיר של צ'ולו שאתם חייבים להכיר