1 צפייה בגלריה
רן בן שמעון שחקני מ.ס. אשדוד באימון
רן בן שמעון שחקני מ.ס. אשדוד באימון
רן בן שמעון שחקני מ.ס. אשדוד באימון
(שחר גרוס)
במ.ס אשדוד מגיעים לעונה החדשה עם לא מעט שינויים בצוות הזרים, ודווקא עכשיו בגלל המצב הביטחוני שהסלים ביממה האחרונה, קיים מעקב ודאגה גדולה לגבי מצבם.
השחקנים הזרים של אשדוד נאלצים להתמודד מאתמול עם סיטואציה לא מוכרת של הליכה למרחב מוגן בזמן שהם שומעים את האזעקה הקוראת לתפוס מחסה מול ירי טילים על העיר. מאתמול בצהריים במועדון משוחחים באופן רציף עם השחקנים הזרים, כאשר כבר חלק מהם כבר מנוסה עם אזעקות כמו טימותי אוואני, ננאד סבטקוביץ’, מוגיס זקאריה, מרטין אנדזי ומונטרי קמהאני.
יחד עם זאת, השחקנים החדשים דוד קופרמן היהודי קולומביאני, הברזילאי לוקאס סלינאס, אבנעזר ממאטה ואייסק פפואה, להם זאת התמודדות ראשונה, יותר מבוהלים, אבל מעידים שהם לא יוצאים מהבית ומחכים שהמצב ייפסק. "זאת תקופה מורכבת לעצירת הכדורגל, נצטרך להסביר להם עוד יותר את המצב פה, עד עכשיו הכול היה בסדר", אמרו באשדוד.
נכון לרגע זה, אנשי המועדון כולל המאמן רן בן שמעון נמצאים בקשר רציף עם השחקנים ועד כה לא הוחלט להעביר אותם אל מחוץ לטווח הירי. במוצאי שבת יחליטו האם להוציא אותם לבית מלון באזור השרון, וכמו כן לגבי האימונים הקרובים לקראת משחק גביע הטוטו שאמור להתקיים מחרתיים נגד הפועל תל אביב.