2 צפייה בגלריה
מנור סולומון
מנור סולומון
מנור סולומון
(האתר הרשמי של פולהאם)
מנור סולומון יכול לסמן ‘וי’ על הופעת בכורה די מוצלחת בפרמייר ליג. הווינגר הישראלי של פולהאם, שעלה כמחליף בדקה ה-66 במצב של 1:1, היה מעורב בשער שהחזיר לקבוצתו את היתרון כשחטף כדור במרכז השדה ושלח מהר קדימה את אלכסנדר מיטרוביץ’ שסחט פנדל וגם כבש, אך לעצרו, מוחמד סלאח קבע 2:2 וחלוקת נקודות בתום משחק מצוין בקרייבן קוטג’ במסגרת המחזור הראשון של העונה בפרמייר ליג. אגב, ברשת ‘סקיי’ העניקו לישראלי את הציון 6.
למרות שהיה עסוק ברוב הזמן במשימות הגנה, הפעולות המעטות והמוצלחות שביצע סולומון בחלק ההתקפי לא נעלמו מעיניהם של הגולשים ברשתות. “שימו לב למספר 11 של פולהאם,” כתב אחד הגולשים, כאשר אחר כתב: “ברגע שמנור סולומון יפרוץ, פולהאם יכולה להיות מספיק מסוכנת כדי להימנע ממאבקי הירידה”, אחר הוסיף “המסירה של מנור הייתה יוצאת דופן”.
לא מעט גולשים עסקו במנור, כאשר בין היתר נכתב: “מנור סולומון כבר מרשים!”, “מנור סולומון שחקן מצוין”. אגב, סולומון הפך לישראלי ה-17 במספר שרושם דקות בליגה האנגלית אחרי שלפניו עשו זאת אבי כהן ז”ל, דוד פיזנטי, רוני רוזנטל, איציק זוהר, בן שהר, איתי שכטר, יוסי בניון, וואליד באדיר, עידן טל, תמיר כהן, נג’ואן גרייב, בירם כיאל, דקל קינן, תומר חמד, יניב קטן, אבי נמני טל בן חיים ואייל ברקוביץ’.
מנגד, מאמן ליברפול, יורגן קלופ, היה מאוכזב מהתוצאה: “הדבר היחיד שאנחנו יכולים לקחת מהמשחק הזה זו התוצאה, כי נראינו רע מאוד. זה מאכזב, אבל הדבר הטוב ביותר הוא שלא הפסדנו. היו לנו גם מספר הזדמנויות לנצח את המשחק ביום אבל בסך הכל אני חושב שאנחנו יכולים לשחק הרבה יותר טוב מאיך שנראינו היום. אז כן, אנחנו מאוכזבים מהתוצאה ומההופעה”.
2 צפייה בגלריה
יורגן קלופ
יורגן קלופ
יורגן קלופ
(רויטרס)