2 צפייה בגלריה
מנור סולומון
מנור סולומון
מנור סולומון
(האתר הרשמי של פולהאם)
מנור סולומון בהחלט יכול להיות שבע רצון מהופעת הבכורה שלו בפרמייר ליג במדי פולהאם, לאחר שהיה מעורב בשער השני של קבוצתו בדרך ל-2:2 עם ליברפול במחזור הפתיחה. לאחר המשחק, הווינגר הישראלי התקשה להסתיר את ההתרגשות.
“מרגש מאוד, ההתרגשות התחילה כבר היום חמישי בערב שנודע לי שאני יכול לשחק ושהמאמן קרא לי להיכנס מאוד רציתי את זה” אמר סולומון בסיום המשחק. “משחק ראשון בפרמייר ליג מול אחת הקבוצות הטובות בעולם. עשינו תוצאה מצוינת למרות שגם יכולנו לנצח פה, ממשיכים הלאה”.
2 צפייה בגלריה
רצה להגיע ללונדון. סולומון
רצה להגיע ללונדון. סולומון
רצה להגיע ללונדון. סולומון
(האתר הרשמי של פולהאם)
סולומון המשיך: “תמיד רציתי לשחק מול קבוצה כזאת, היה לי חודש לא פשוט. הגעתי ולא יכולתי לשחק במשחקי אימון, חטפתי קורונה, אז ההכנה שלי לא הייתה אידאלית, אבל אני שמח כבר שאני פה ומקווה לתרום עוד הרבה”.
הווינגר הישראלי הוסיף: “זו הליגה הכי אינטנסיבית שיש, אני חווה את זה גם באימונים. זה לא קל, אבל אני אתרגל לזה. תמיד רציתי להגיע לכאן, אני חושב שאני יכול להתאים לכאן ואני מקווה שאני אשתפר. הנקודה היום נותנת לנו המון ביטחון, היה לנו משחק מצוין מול אחת הקבוצות הכי טובות שיש, הגענו להרבה מצבים והם לא. כולם יודעים את המטרות שלנו, אנחנו מנסים לבנות קבוצה חזקה שתישאר בפרמייר ליג ותשחק כדורגל טוב בלי לפחד מאף קבוצה”.
מאוחר יותר השחקן סיכם את היום בפוסט ברשתות החברתיות: “גאה לעשות את הופעת הבכורה שלי בפולהאם ובפרמייר ליג. הופעה נהדרת מול קבוצת צמרת. תודה לכם על התמיכה המדהימה, זו רק ההתחלה”.