2 צפייה בגלריה
סוף פודגוראנו
סוף פודגוראנו
סוף פודגוראנו
(חגי מיכאלי)
אחרי שהגיעה עד לחצי גמר היורו בקיץ האחרון, נבחרת ישראל עד גיל 21 המשיכה הערב (שישי) את פתיחת הקמפיין הלא טובה שלה במוקדמות אליפות אירופה לנבחרות צעירות כשהפסידה 2:1 בפולין לנבחרת המקומית.
החבורה של גיא לוזון פתחה עם הפסד 1:0 לבולגריה בחוץ והייתה אמורה לפגוש בחודש שעבר את אסטוניה וגרמניה, אך המשחקים נדחו בעקבות המלחמה. כעת היא רשמה את המשחק השני שלה בקמפיין, ויצאה ממנו עם הפסד נוסף וכשהיא עדיין ללא נקודה, בזמן שהפולנים רשמו ניצחון רביעי מארבעה משחקים ושמרו על מאזן מושלם.
המקומיים שלטו לאורך כל המשחק וניצחו בצדק. ניב אליאסי עם הצלות נהדרות, כולל הצלה של פנדל שהוא גרם לו בעצמו בדקה ה-33, שמר את ישראל במשחק והקבוצות ירדו ב-0:0 למחצית. בדקה ה-58 פיליפ מטיסיק העלה את פולין ליתרון מוצדק, בדקה ה-82, סימון ולודרצ’ק המחליף הכפיל את התוצאה, ועמוק בתוך תוספת הזמן רן בנימין המחליף הצליח רק לצמק עם נגיחה עוצמתית.
2 צפייה בגלריה
שחקני הנבחרת הצעירה של ישראל
שחקני הנבחרת הצעירה של ישראל
שחקני הנבחרת הצעירה של ישראל
(ההתאחדות לכדורגל)
מחצית ראשונה
דקה 14: יאקוב קמינסקי חדר לרחבה מאגף שמאל ושלח בעיטה שטוחה וחזקה, אך ניב אליאסי היה במקום וקלט.

דקה 24: קמינסקי ניסה בעיטה נוספת מהקצה השמאלי של הרחבה, אך שוב אליאסי היה עירני וקלט.

דקה 33: ניב אליאסי הכשיל את דומיניק מרצ’וק ברחבה והשופט שרק לפנדל. מיכאל רקוזי שלח בעיטה לפינה השמאלית ואליאסי רשם הצלה גדולה.
מחצית שנייה
דקה 49: פיליפ מרצ’ינסקי קיבל את הכדור בצד ימין של הרחבה ושלח בעיטה מצוינת לעבר השער, אך הכדור שלו חלף מעט ליד הקורה השמאלית.

שער! בדקה ה-58, פולין עלתה ל-0:1: פיליפ מרצ’ינסקי השתלט על כדור גובה ברחבה והוריד לפיליפ מטיסיק, שבעט בעוצמה אל הרשת.

דקה 72: מיכאל רקוזי ניסה בעיטה מתוך הרחבה, אך שוב אליאסי רשם הצלה נהדרת.
שער! בדקה ה-82, פולין עלתה ל-0:2: שיתוף פעולה נהדר בין המחליפים. תומאס פיאנקו הוציא את המארחת למתפרצת והוציא כדור רוחב נהדר לסימון ולודרצ’ק, שדחק מול שער ריק פנימה.
דקה 89: קז’טן סימט שלח בעיטה אדירה למשקוף, ארקדיוש פירקה השתלט על הכדור החוזר ושלח עוד בעיטה טובה, אך אליאסי הדף.
שער! בדקה ה-90+3, ישראל צימקה ל-2:1: גיא דזנט הגביה מאגף ימין ומצא את ראשו של רן בנימין, שנגח נהדר אל הפינה הרחוקה.
הרכב נבחרת ישראל הצעירה: ניב אליאסי, סוף פודגוראנו (גיא דזנט, 74’), יונתן מולדר, דניס קוליקוב, טל ארצ’ל, ליאון מזרחי (שלו הרוש, 74’) , איתן אזולאי, איינאו פרדה (רן בנימין, 78’), עדי יונה (אור רויזמן, 74’), אמיר גאנח (תאי עבד, 62’) וסתיו נחמני.
הרכב נבחרת פולין: קספר טוביאס, מילוש מטיסיק, אריאל מוסור, לוקאס בייג’ר, דומיניק מרצ’וק (ארקדיוש פירקה, 68’), יאקוב קמינסקי, קספר קוזלובסקי (אנתוני קוסבל, 84’), יאקוב קלוזינסקי, פיליפ מרצ’ינסקי (קז’טן סימט, 68’), מיכאל רקוזי (תומאס פיאנקו, 75’) ופיליפ סזימסאק (סימון ולודרצ’ק, 75’).