2 צפייה בגלריה
קורל חזן
קורל חזן
קורל חזן
(אסי קיפר, ההתאחדות לכדורגל)
כבר לא מושלמת: נבחרת הנשים של ישראל רצתה לרשום היום (ראשון) ניצחון שלישי ברציפות בליגת האומות שישאיר אותה במאזן מושלם, אבל סיימה רק ב-0:0 עם קזחסטן – אותה היא ניצחה כבר 0:2 ביום חמישי האחרון.
הנבחרת הייתה עדיפה בבירור על הקזחיות, אבל נתקלה ביום נהדר של אנג’לינה פורטנובה בין הקורות. אחרי מחצית ראשונה שלא התאפיינה באיומים רבים על השער, החבורה של ארז בלפר העלתה הילוך במחצית השנייה – כשהכניסה של נועה סלימהוגיץ' מהספסל שינתה את כל המשחק ההתקפי של הנבחרת.
הכוכבת לקחה את המשחק עליה והרימה כדורים נפלאים לרחבה, אך לא הייתה מי שתסיים. בדקות הסיום סלימהוגיץ' גם שחררה מספר בעיטות מסוכנות, אבל נתקלה ביום באמת נפלא של פורטנובה בשער. ישראל עולה למקום הראשון בבית בצוותא עם אסטוניה, כשהיא עם שבע נקודות במאזנה, בעוד שקזחסטן במקום השלישי. לפני תחילת המשחק, השחקניות ערכו בחדר ההלבשה מחווה לנעמה לוי החטופה בעזה, עם חולצה עם שמה והתאריך 7.10.2023.
2 צפייה בגלריה
נבחרת הנשים והמחווה לנעמה לוי
נבחרת הנשים והמחווה לנעמה לוי
נבחרת הנשים והמחווה לנעמה לוי
(אסי קיפר, ההתאחדות לכדורגל)
המאמן ארז בלפר סיכם: “כמו שצפינו לפני המשחק, ידענו שיהיה משחק מאוד קשה. קשה מאוד לשחק נגד אותה קבוצה בהפרש של שלושה-ארבעה ימים, היו כמה דברים לא רעים, היו הרבה דברים שצריך לתקן. נלמד את המשחק, נראה אותו בווידאו, נשב על זה ונתקן למשחק הבא. ארמניה? יש לנו שוב פעם את אותו אתגר של לשחק נגד קבוצה בהפרש של כמה ימים, נצטרך ללמוד את המשחק, לראות מה צריך לשפר ולהרגיש את השחקניות, מי צריכה לשחק ומי צריכה לשבת בחוץ. אני מאמין שיהיה בסדר”.
שחר נקב הוסיפה: “היה משחק מאוד מאוד קשה, מזג האוויר ממש קשה, אבל אני חושבת שהראש שלנו עכשיו לשלושת המשחקים הבאים, הם מאוד מאוד חשובים, חשוב לנו מאוד לקחת את הנקודות שם ולעלות לדרג B. הפנים שלנו לשם, אנחנו לא לחושבות על מה שהיה, רק על מה שיהיה. הכל תלוי בנו ואני מאמינה בכולם וכולן מאמינות בכולן, אין הרגשה יותר טובה מזו. ארמניה? אני חושבת שאנחנו נעבוד הרבה יותר קשה, יהיה גם יותר קשה, יהיה יותר לחץ, אבל אני מאוד מאמינה בכולן ורואה שאנחנו יכולות לעשות את זה, ובגדול”.
מחצית ראשונה
דקה 12: האיום הראשון במשחק הגיע מצד הקזחיות עם בעיטה חזקה למרכז השער, ונקלטה בבטחה בידיה של פרוטון רובין.
מחצית שנייה
דקה 55: נועה סלימהוגיץ’ שעלתה מהפסל הרימה כדור נפלא לרחבה, אבל מריאן עוואד שפגשה את הכדור שחררה בעיטה חלשה היישר לידיה של השוערת.

דקה 75: ישראל זכתה לבעיטה בלתי ישירה מתוך הרחבה, אותה בעטה נועה סלימהוגיץ’ ששחררה כדור עם עוצמה למסגרת, אבל הבעיטה שלה נהדפה לקרןץ

הרכב נבחרת ישראל: פרוטון רובין, מאיה חיטמן, נועם אכטל, מריה אלמצרי, שחר נקב, קורל חזן, הדס מורין, טליה זומר, מריאן עוואד, שירה אלינב ומיטל שרעבי.