ההצלחה של המשלחת הישראלית לאליפות אירופה למועדונים בטאקוונדו נמשכת. נמרוד קרביצקי, המתחרה במשקל עד 68 ק"ג, זכה היום (ד') במדליית כסף אחרי שהעפיל לגמר התחרות המתקיימת בזאגרב שבקרואטיה. זאת, יממה אחרי הזכייה של אבישג סמברג במדליית זהב.
קרביצקי ניצח 12:19 בחצי הגמר את איסמעאיל יקואובה, ניגרי המייצג את גרמניה אשר זכה במדליית הזהב במשחקי אפריקה ב-2019. בגמר הוא הפסיד 26:19 לבריטי סינדן ברדלי, אלוף העולם ב-2019 המדורג כיום ראשון בעולם.
נמרוד קרביצקינמרוד קרביצקי
יכולת מצוינת לקראת תחרות המיון. נמרוד קרביצקי
(צילום: פרטי)
נמרוד קרביצקינמרוד קרביצקי
נמרוד קרביצקי על הפודיום
(צילום: פרטי)
קרביצקי הפגין יכולת טובה מאוד גם בגמר מול מתחרה ברמה הגבוהה ביותר, שכבר הבטיח את השתתפותו במשחקים האולימפיים בטוקיו ולא אמור בשל כך להתמודד מולו בתחרות המיון לאולימפיאדה שתתקיים בינואר בבולגריה. לפני כן, ברבע הגמר, ניצח הישראלי את הטורקי קאבורט פרהט קאן, אלוף אירופה עד גיל 21 ב-2018 ו-2019.
אלון כץ, המתחרה במשקל עד 63 ק"ג, זכה במדליית הארד לאחר שהעפיל לחצי הגמר. גם אורי פטישי, המתחרה במשקל עד 58 ק"ג, סיים עם מדליית הארד אחרי שהעפיל לחצי הגמר ונוצח שם על ידי הפורטוגלי רוי ברגנסה.
המדליסטים הישראלים, משמאל: נמרוד קרביצקי, אבישג סמברג, אורי פטישי ואלון כץהמדליסטים הישראלים, משמאל: נמרוד קרביצקי, אבישג סמברג, אורי פטישי ואלון כץ
המדליסטים הישראלים, משמאל: נמרוד קרביצקי, אבישג סמברג, אורי פטישי ואלון כץ
(צילום: פרטי)
פרסום ראשוני: 14:01 , 25.11.20