קבוצת הנשים של ל.כ.ן רמת השרון החלה להתארגן לקראת העונה הקרובה, ולראשונה אחרי 34 שנים תעשה זאת ללא אורנה אוסטפלד ורחל אוסטרוביץ'. השתיים העבירו את הקבוצה לידי עו"ד דליה בושינסקי, שכבר הודיעה שתמשיך בדרכן. "לקבוצה הזו תמיד היה חזון, זו לא סתם עוד קבוצת כדורסל", אומרת בושינסקי. "זה מפעל חיים שלהן, ואני רוצה להמשיך להעצים נשים ולהגיע להישגים שהיו פה בעבר".
הפעולה הראשונה של בושינסקי כבעלת זכויות הניהול הייתה להחתים את נמרוד מיטל כמאמן. למיטל זו הקדנציה השנייה בקבוצה, לאחר שלפני שלוש שנים אימן תחת ניהולה המקצועי של אוסטפלד, והוא שיתף פעולה בעבר עם בושינסקי. אז השניים שימשו עוזרי מאמן נבחרת הנשים של ישראל תחת אלי רבי.
חוזר לרמה"ש. מיטלחוזר לרמה"ש. מיטל
חוזר לרמה"ש. מיטל
(צילום: FIBA.COM)
למרות ההתארגנות המעט מאוחרת, הצליחה רמת השרון להחתים שתי שחקניות משמעותיות ביותר. האחת נופר שלום, בת 31, שתהיה ותיקת השחקניות. שלום יכולה לשחק בעמדות 3 ו-4, ומעבר לערך המקצועי היא אמורה לספק לקבוצה מנהיגות בחדר ההלבשה הצעיר בזכות אישיותה. "הייתה לי הזכות להיות שם בקדנציה של אורנה ורחל, ואני שמחה לחזור למקום ביתי כמו רמת השרון", היא אומרת. "אני סומכת על מה שנבנה פה ועל מי שנמצא במערכת, ואני מתרגשת להיות חלק מזה".
השנייה היא דניאל קארש מהפועל ראשון לציון, שנחשבת לפוטנציאל ענק. בגיל 19, קארש הפכה לאחת הרכזות הטובות בליגה. "עזבתי את האגודה שגדלתי בה, וחיפשתי בית חדש, מקום ששואף להישגים", היא אומרת. החיבור שלי לצוות המקצועי היה מיידי, ואני מאמינה שזה המקום שבו אצליח להתקדם ולהשתפר, אבל גם להביא לידי ביטוי את יכולותיי למען הקבוצה. אעשה הכל על מנת שנגיע הכי רחוק שאפשר".
דניאל קארשדניאל קארש
החתמה משמעותית. קארש
(צילום: קובי אליהו, מינהלת הנשים)
במקביל, איבדה הקבוצה את הקפטנית יעל אהרונוב, שהודיעה על פרישה. אולם במהלך שמעיד על כוונותיה של בושינסקי יותר מכל, מונתה אהרונוב למנהלת הקבוצה. "יעל שיחקה במועדון בעשור האחרון, הייתה קפטנית ומזוהה עם המועדון בכל רמ"ח אבריה. עבורי זו סגירת מעגל לאחר שאימנתי אותה בנבחרות ישראל וליגת העל לנשים, ולאורנה ורחל היו רק מילים חמות לומר עליה", אומרת בושינסקי. "בנוסף, יש כאן מסר ברור, וחשוב לי מאוד ששחקניות יישארו בענף".
אהרונוב: "כבר הרבה שנים לא התרגשתי ככה מפתיחת עונה. כל כך רציתי להישאר במערכת, ואני שמחה שזה הסתדר. אורנה ורחל בנו כאן משהו מדהים, ואני באמת מתרגשת להיות חלק מזה. מבחינתי זה גם לסגור מעגל עם דליה, שאימנה אותי בעבר, ואני מקווה שנחזיר את הקבוצה לימי ההישגים ולמקום המכובד שהיא ראויה לו".