בגיל 32 - יעל אהרונוב פורשת מכדורסל. קפטנית רמת השרון, שזכתה עם הקבוצה בדאבל ב-2010 (ושימשה בעבר גם כקפטנית נבחרת הנערות והעתודה), הודיעה על החלטתה בפוסט מרגש בפייסבוק.
"כספורטאית מקצוענית תמיד ידעתי שיבוא היום שבו אתלה את הנעליים. היום הזה הגיע ואני מלאת גאווה על הקריירה שעברתי", כתבה. "בתור ילדה נמוכה וצנומה היה לי חלום להיות שחקנית כדורסל מקצוענית, שום דבר לא עצר אותי בדרך וזאת ההוכחה שעבודה קשה משתלמת. במשך 22 שנה כדורסל היה כל עולמי ותמיד יישאר חלק בלתי נפרד מהחיים שלי בדרך זו או אחרת".
פורשת מכדורסל. אהרונובפורשת מכדורסל. אהרונוב
פורשת מכדורסל. אהרונוב
(צילום: עודד קרני, באדיבות מנהלת ליגת אתנה ווינר )
"אני רוצה להודות להורים המדהימים שלי שליוו אותי בכל שנותי ודאגו שאגשים את החלומות שלי, בין אם זה האמא המדהימה שלי שהסיעה אותי חמש פעמים בשבוע מירושלים לרעננה מכיתה י' עד סיום התיכון, רק בכדי שאוכל לשחק בקבוצה טובה ושאוכל להתקדם. או לאבא המדהים שלי שהטיס אותי באמצע אליפות אירופה ל-24 שעות לארץ על מנת שאוכל להיות בחתונה של אחותי ובאותו הזמן לא אפספס את האליפות. תודה הורים יקרים שלי שנסעתם איתי בכל אירופה לראות אותי מייצגת את המדינה בכל הנבחרות הצעירות ושלא פספסתם משחק אחד בכל שנות הקריירה שלי".
שיחקה 10 שנים ברמת השרון. אהרונוב עם אורנה אוסטפלדשיחקה 10 שנים ברמת השרון. אהרונוב עם אורנה אוסטפלד
שיחקה 10 שנים ברמת השרון. אהרונוב עם אורנה אוסטפלד
(צילום: עודד קרני, איגוד הכדורסל)
יעל אהרונוביעל אהרונוב
"הגשמתי חלום". אהרונוב בפעולה
(צילום: עודד קרני, מינהלת הנשים)
"אני רוצה להודות לאורנה אוספלד ורחל אוסטרוביץ' על 10 שנים מדהימות במועדון רמת השרון. הגשמתי חלום - לשחק ברמת השרון, לזכות בתארים ולהיות קפטנית הקבוצה. אתן מזמן הפכתן למשפחה עבורי ותרומתכן לכדורסל בכלל ולספורט הנשים בפרט ראויה להערצה. אני רוצה גם להגיד תודה לחצי השני שלי, בעלי האהוב שתמיד תמך, עודד והיה לצידי בכל הרגעים הטובים והטובים פחות. ומעל כולם אני רוצה להודות לאחד והיחיד. זה שאף פעם לא ויתר עלי ואני לא עליו, זה שתמיד שימש כמפלט בשבילי ברגעים הקשים וברגעי האושר, זה שנתן לי כל כך הרבה בחיים. תודה לך כ-ד-ו-ר-ס-ל. תודה שהיית חלק בלתי נפרד מחיי".
אהרונוב לצד ננסי ליברמןאהרונוב לצד ננסי ליברמן
אהרונוב לצד ננסי ליברמן
(צילום: עודד קרני, מנהלת הנשים)