לא מעט אוהדי הפועל ת"א התלוננו על היחס לו זכו אתמול (רביעי) במשחק החוץ של קבוצתם אצל מכבי ת"א, בו הפסידו האדומים ואיבדו סיכוי לסיים את העונה במקום הראשון. הערב, הבעלים של הפועל ת"א עופר ינאי תוקף ברשת X את האירוח של היריבה, וטוען כי "ככל שלא יתבצע תיקון עמוק ביחס לאוהדי הפועל", קבוצתו לא תגיע "לשחק בהיכל מנורה".
"במהלך היום קיבלתי את העדויות שלכם על החוויה אמש בהיכל מנורה", כתב ינאי לאוהדים, "מסתבר ש'הכנסת האורחים' כללה את האלמנטים הבאים: בידוק מוגזם ולא אחיד (ללא המלצת משטרה תומכת) סגירת מזנונים וברזיות כיבוי מזגן יחס אגרסיבי ומתלהם. אין שום סיבה שחווית לקוח כזו תהיה מקובלת. עדכנתי את יושב ראש הליגה שככל שלא יתבצע תיקון עמוק ביחס לאוהדי הפועל, לא נגיע לשחק בהיכל מנורה".
1 צפייה בגלריה
עופר ינאי
עופר ינאי
תוקף את מכבי ת"א. ינאי
(צילום: עוז מועלם)
"רצינו שת"א תהיה צהובה"
(באדיבות one)
"אם מכבי לא מסוגלת לארח אותנו בצורה ראויה בהיכל מנורה, שתארח אותנו בהיכל אנרבוקס בחדרה", המשיך הבעלים, "לשם השוואה, כשאוהדי מכבי מגיעים לדרייב אין הם נהנים מכניסה מהירה, מזנון נפרד ומזגן עובד. בנוסף, בביקור הבא שלנו בכוונתי לוותר על כרטיס ה-VIP שלי ולהכנס כאוהד מן השורה על מנת לראות ולחוות מכלי ראשון את חווית האירוח המתוקנת. מנצל את ההזדמנות להחמיא לקהל שלנו שלא נגרר לפרובוקציות ושמר על קור רוח. נישאר ממוקדים במטרות העונה".
לאחר מכן פרסמה הפועל ת"א הודעה רשמית: "בעקבות ההתייחסות המבישה לאוהדי הקבוצה במשחק אמש, שלא בפעם הראשונה, הפועל ת"א עדכנה את יו"ר המנהלת ארי שטיינברג כי יש לבצע תיקון עמוק ביחס לאוהדי הפועל. כפי שתועד ופורסם בתקשורת, מנהל האירוע במשחק הנחה את המאבטחים לבדיקה קפדנית במגנומטרים ובאוהלי בידוק אך ורק של אוהדי הפועל ת"א. כתוצאה מכך, חלק מהאוהדים דיווחו על אלימות משטרתית והטרדות".
"בנוסף, בתוך האולם נמנע מחלק מהאוהדים והאוהדות המעבר לשירותים ולנקודות השתייה", המשיכו בהפועל, "אם למנהלת הליגה אכפת מהקהל שמגיע למשחקים, מן הראוי שיוצבו משקיפים בכניסות להיכל, באוהלי הבידוק ובכניסות ליציעים. ברור לכולם שיש לטפל ולנסות למנוע אירועים שאינם ראויים, אך ההתייחסות לכל האוהדים כמי שלא זכאים לתנאים בסיסיים ביציע אינה מקובלת".