צפו במכבי ראשל"צ מנצחת את מכבי ת"א
אופוריה במכבי ראשון לציון לאחר הניצחון 77:86 על מכבי תל אביב, שגם היה ההפסד הביתי הראשון של האלופה. הייתה זו הפעם השנייה בתוך עשרה ימים שהקבוצה של גיא גודס ניצחה את הצהובים ובכך היא השלימה ארבעה ניצחונות מול שני הפסדים בבית העליון.
"היינו מאוד חדים", טען המאמן. "רצנו לסלים קלים ונכנסו לנו שלשות. זה מה שפתח את המשחק. עכשיו אנחנו מגיעים לפלייאוף והכל מתחיל מחדש. במשחקים כאלה אין לתקן, אז אנחנו צריכים להיות מפוקסים וחדים ונבוא להילחם על כרטיס לפיינל פור".
גיא גודס גיא גודס
גיא גודס
(צילום: עוז מועלם)
אם כבר פלייאוף, בראשון לציון מודעים לכך שהלחץ הגדול יהיה עליהם. הם מכירים היטב את הסיטואציה בה תגיע יריבתם מהמקום השישי בטבלה. בשתי הפעמים בהן הגיעה ראשון לציון לגמר היא סיימה את העונה הרגילה במקום השישי.
בקבוצה אמנם יודעים שאם יעברו את סדרת הפלייאוף, בחצי הגמר תחכה להם כנראה הפועל ירושלים, לה הפסידו ארבע פעמים העונה. מה שמעודד את גודס הוא המומנטום הטוב בו נמצא אדם אריאל שתרם 13 נקודות (11 ברבע האחרון במשחק אמש), וזאת לאחר 28 הנקודות שלו נגד הפועל חולון ביום חמישי.
אדם אריאלאדם אריאל
אדם אריאל בכושר נהדר
(צילום: עוז מועלם)
הקפטן עוז בלייזר הגיב: "זה ניצחון חשוב בשבילנו להרגשה שאנחנו מסוגלים לזה. נגיע ליום חמישי בשיא למשחק בית שלנו. זו הרגשה טובה לנצח את מכבי תל אביב, אבל זה לא שווה כלום, כי בחמישי זה המאני טיים".
דיאנג'לו הריסוןדיאנג'לו הריסון
דיאנג'לו הריסון
(צילום: עוז מועלם)
מי שעוד כיכב וסיים כקלע המוביל עם 18 נקודות, ועד כה נראה כבינגו של גודס בתקופת הקורונה, הוא הסנטר זאק הנקינס, שהתרגש גם הוא: "הגענו עם המון אנרגיות למשחק הזה נגד קבוצה קשוחה ושחקנים ברמה גבוהה מאוד. היינו יותר אנרגטיים ויותר פיזיים, בעיקר ברבע האחרון, וזה מה שניצח לנו את המשחק. התרגשתי מאוד לשחק נגד אמארה סטודמאייר. הוא אגדה עולמית והיה כיף לשחק נגדו ולתת לו פייט".
הנקינס והאנטר נאבקים, בלייזר משקיףהנקינס והאנטר נאבקים, בלייזר משקיף
הנקינס והאנטר נאבקים, בלייזר משקיף
(צילום: עוז מועלם)