צפו בערן זהבי יוצא מתחנת המשטרה
(צילום: שחר גולדשטיין)

ערן זהבי נחקר הערב (שישי) בתחנת המשטרה מסובים בחשד לאיום, הפרעה לשוטר והקמת רעש. על מעצרו של החלוץ פורסם לראשונה ב-ynet. בסיום החקירה שוחרר השחקן לביתו בסביון, וביציאה מהתחנה אמר: "תודה לכולם על הדאגה, אהבת חינם ופחות צרות עין יועילו לכל עם ישראל. שבת שלום".
כעת מתבררים פרטים נוספים מהאירועים שהובילו למעצרו של השחקן אחרי המסיבה שערך. זהבי אמר לשוטר בין היתר: "אתה מכיר אותי משבוע שעבר. אתה תיקח לי את המערכת, אני אקנה חדשה".
ערן זהבי ואשתו שי ביציאה מתחנת המשטרהערן זהבי ואשתו שי ביציאה מתחנת המשטרה
ערן זהבי ואשתו שי ביציאה מתחנת המשטרה
(צילום: דנה קופל)
"אהבת חינם ופחות צרות עין יועילו לעם ישראל". זהבי לאחר ששוחרר לביתו "אהבת חינם ופחות צרות עין יועילו לעם ישראל". זהבי לאחר ששוחרר לביתו
"אהבת חינם ופחות צרות עין יועילו לעם ישראל". זהבי לאחר ששוחרר לביתו
(צילום: דנה קופל)
בנוסף איים על השוטר ואמר לו: "נראה אותך עוצר אותי". עו"ד של השחקן עדי כרמלי: "אירוע שיצא מפרופורציה והיה יכול להיות מטופל אחרת. אני שמח שגם במשטרה הבינו שאין מה לעכב את מרשי והורו על שחרורו המיידי".
שוטרים שהגיעו למסיבה טענו כי זהבי הפריע להם במילוי תפקידם - ולכן עצרו אותו והובילו אותו אזוק לתחנת המשטרה. מהמשטרה נמסר כי בעקבות כמה תלונות שהגיעו למוקד 100 על השמעת מוזיקה רועשת בשעות מנוחה במסיבה שנערכה בסביון, הגיעו למקום שוטרים: "השוטרים פעלו להפסקתו של הרעש, ואולם בעל המקום הפריע לשוטרים במילוי תפקידם, סירב להזדהות, קילל אותם ואף הפנה לעברם איומים. בשלב זה הודיעו לבעל המקום כי הוא מעוכב, ולנוכח התנגדותו הוא נעצר ונלקח לחקירה בתחנה".
זהבי ואשתו שי יוצאים מתחנת המשטרה זהבי ואשתו שי יוצאים מתחנת המשטרה
זהבי ואשתו שי יוצאים מתחנת המשטרה
(צילום: דנה קופל)
במשטרה אמרו כי זהבי התחצף לשוטרים ואמר להם כשביקשו ממנו להזדהות: "אתם מכירים אותי, אני אפרסם את כל המקרה". לדברי השוטרים, הוא טרק בפניהם את השער - ובשלב זה הודיעו לו השוטרים כי הוא מעוכב בחשד להפרעה לשוטר במילוי תפקידו ואיומים.
מקורביו של זהבי אמרו: "זה יצא מכלל פרופורציה, לא הייתה שום סיבה למעצר שלו".
עו"ד עדי כרמלי עו"ד עדי כרמלי
עו"ד עדי כרמלי
(צילום: דנה קופל)