מזל טוב: רכש ראשון לבית"ר ירושלים. המגן הימני עמית כהן, ששיחק בעונה שעברה בבני יהודה, חתם בקבוצה באמצעות סוכנו ניר קריין אחרי שהצטרף תמורת 250,000 שקל. כהן (22), שרשם מספר הופעות גם בנבחרת הצעירה של ישראל, שיחק בליגת העל בהפועל רעננה, הפועל חדרה וכמובן בני יהודה.
כהן אמר לאחר החתימה: "אני מרגיש בשל ונחוש להגיע למועדון מפואר כמו בית"ר ירושלים. לאורך כל הדרך ראיתי עד כמה המועדון רצה אותי ואני שמח על כך. אני מודה למאמן ארווין קומאן על הבחירה בי ומתרגש מכך. רוצה להודות גם להנהלה ולצוות המקצועי על האמון בי. מבטיח שאתן את הכל בשביל המועדון ועבור האוהדים. בית"ר ירושלים זה לא סתם מועדון, אלא כזה שאתה חולם להגיע אליו בתור ילד ואני מאושר שהצלחתי לעשות זאת. מעכשיו נתחיל להתכונן ברצינות לעונה".
2 צפייה בגלריה
עמית כהן
עמית כהן
רכש ראשון. עמית כהן
(צילום: באדיבות בית"ר ירושלים)
2 צפייה בגלריה
מתאוסיניו ומיכאל אוחנה מול עמית כהן
מתאוסיניו ומיכאל אוחנה מול עמית כהן
מתאוסיניו ומיכאל אוחנה מול עמית כהן, בעונה שעברה
(צילום: אלכס קולומויסקי)
בהנהלת המועדון, כידוע, הרגישו בימים האחרונים את הלחץ של האוהדים ובכלל את הביקורת סביב העובדה שבית"ר לא החתימה עדיין שחקנים (עד צירופו כעת של עמית כהן), ולכן הבעלים משה חוגג ניסה קצת להרגיע.
חוגג העלה ביום שישי האחרון פוסט לרשתות החברתיות בו הסביר את המצב, וגם לא שכח לעקוץ את המבקרים: "שנים מתלוננים שלא עובדים בשקט, עכשיו שמנסים לעבוד בשקט, כולם מאבדים את זה. הלחץ לא ישנה, אנחנו עובדים בשקט הקיץ הזה, גם אם זה לא נעים לכם".
"שונאי בית"ר, מבחוץ ומבפנים, יצקצקו וימצאו את הרע בכל דבר, הם לא מעניינים, גם לפוסט הזה אני סמוך ובטוח שהם יגיעו, לאוהבים אני רוצה למסור, הדרך במועדון בריאה יותר ונכונה יותר, אחרי העונה הקשה שעברנו כולנו, רוצים להחזיר את הכבוד, זה לא פשוט ולבד בטח שאני לא יכול, אבל איתכם ביחד אני מלא אמונה. מבשלים לכם לא מעט הפתעות, בישול איטי אבל זה בדרך".
* הפועל חיפה. הבלם, ניסו קפילוטו סיכם את תנאיו בקבוצה לעונה נוספת.