האוהדים מפגינים במתחם חודורוב
(צילום: עוז מועלם)
לא רגוע בהפועל תל אביב. הבוקר (שישי) כ-200 מאוהדי הקבוצה הגיעו למתחם וולפסון להפגין נגד התנהלות הבעלים. המועדון שרצה לשמור על תקינות האימון לקראת המשחק שמצפה לקבוצה ביום ראשון מול מ.ס אשדוד, הזמין שוטרים לאבטח את המקום, כדי למנוע פריצת אוהדים לדשא כפי שכבר נעשה בחודש שעבר.
מטה המחאה של האוהדים הודיע כבר אמש כי יגיע למתחם, מה שגרם להפועל להקדים את האימון ולמנוע עימות עמם. האוהדים שהגיעו לא מצאו אף אחד מלבד שוטרים ושחקנים בודדים שכבר היו בדרכם הביתה לאחר סיום האימון. גם הבעלים עזב הרבה קודם את המקום. בתגובה, 100 מהמוחים העתיקו את ההפגנה לביתו של הבעלים שרון ניסנוב, שכבר זכה לביקור של כמה מהם כבר בתחילת החודש, בדרישה שיעזוב את המועדון. חלקם קילל אותו, קרא לעברו קריאות נאצה קשות ואיים עליו.
אוהדי הפועל ת"א מפגיניםאוהדי הפועל ת"א מפגינים
שוטרים מאבטחים את המקום
(צילום: עוז מועלם)
אוהדי הפועל מפגיניםאוהדי הפועל מפגינים
המסר של אוהדי הפועל
(צילום: עוז מועלם)

אוהדי הפועל מפגיניםאוהדי הפועל מפגינים
אוהדי הפועל מפגינים
(צילום: עוז מועלם)

אוהדי הפועל מפגינים מול ביתו של ניסנוב
(צילום: רן לוי)
"מטה המאבק" של האוהדים הבהיר את הסיבות בגללן הוא מוחה. התסכול נובע מההתנהלות של האחים ניסנוב, ששלוש וחצי השנים בהן הם מחזיקים בבעלות חלקית על המועדון כללו ירידת ליגה היסטורית, שבעה מאמנים שהחולפו, תביעות ופרשיות על התנהלות לקויה מול שחקנים. המוחים מדגישים כי יפעלו בכל דרך במסגרת החוק עד שהאחים יעזבו את המועדון.
המטה חילק פליירים לשכנים של ניסנוב, בהם נכתב: "מהיום אנחנו השכנים החדשים שלכם פה".