החלוץ קוון פרייטר (25) סיכם את תנאיו לעונה הבאה במכבי תניה עם אופציה להמשך חוזה ארוך טווח וימלא את המשבצת של פאטוס בצ'יראי, ששוחרר. פרייטר מגיע מקבוצת בנגלורו ההודית ולפניה שיחק בארצות הברית בארבע קבוצות שונות.
עונת השיא של פרייטר הייתה לפני שנה במדי ניו מקסיקו יונייטד, כשכבש 14 שערים ובישל חמישה נוספים ב-29 הופעות במדי הקבוצה.
2 צפייה בגלריה
קוון פרייטר
קוון פרייטר
יחזק את החוד של נתניה. קוון פרייטר
במקביל, בצל העזיבה הצפויה של הבעלים אייל סגל, ובתוספת משבר הקורונה - בנתניה החלו בשחרור שחקנים. הבוקר (שני), ולאחר שלא הגיעו להסכם קיצוץ, קיבלו גיא מלמד, רועי קהת וטים הויבך, הודעה שהם רשאים למצוא לעצמם קבוצה אחרת.
"לאור המציאות הכלכלית החדשה שפוקדת את המדינה בימים אלו, וגורמת לחוסר ודאות במשק הישראלי ובענף הכדורגל בפרט", נכתב בהודעת המועדון. מגמת השחרורים צפויה להמשך במידה ושחקנים נוספים בדומה לשלושה, לא יסכימו לקיצוץ בשכר.
2 צפייה בגלריה
גיא מלמד
גיא מלמד
גיא מלמד ורועי קהת
(צילום: ראובן שוורץ)
בגזרת המאמנים, פרקליטם של סלובודן דראפיץ' ושי ברדה צפוי להיפגש עוד היום עם ראשי המועדון, ולנסות להגיע לעמק השווה בנוגע לקיצוץ הנדרש מהם. כזכור, השניים מחזיקים בחוזה לעונה הבאה וכבר הסכימו לקיצוץ של 30 אחוזים, מה שלא הספיק למועדון במצב הכלכלי הנוכחי. בקבוצה צפויים להודיע לעורך הדין של הצמד כי המועדון לא יוכל לשאת בחוזה המשותף, וקיימת עדיפות רק למאמן אחד על הקווים. הציפייה היא שאחד מהמאמנים יקבל פניות מקבוצות אחרות, מה שיוביל לשחרורו.


פורסם לראשונה: 08:47, 06.07.20