דן איינבינדר האריך היום (שני) את חוזהו בהפועל תל אביב בעונה נוספת ויישאר במועדון לפחות עד 2023. הקשר הצטרף לאדומים מבית"ר ירושלים בינואר האחרון והפך לשחקן מרכזי בתוך זמן קצר.
איינבינדר בן ה-32, שערך בעונה שעברה 21 הופעות בכל המסגרות בהפועל ת"א, התייחס לחתימה: "הגעתי להפועל אחרי תקופה לא פשוטה. מהרגע שדרכתי במתחם האימונים, קיבלתי חיבוק חם, תחושה שסומכים עליי ומאמינים בי. עם התחושה הזו אני עולה בכל פעם על הדשא – ומנסה לתת את כל כולי עבור הצלחת המועדון".
1 צפייה בגלריה
איינבינדר מול פדידה
איינבינדר מול פדידה
איינבינדר. "בינואר אמרתי שזה זמן לעבוד ופחות לדבר"
(צילום: עוז מועלם)
"אני מודה להנהלה ולצוות המקצועי על הבעת האמון בי, ושמח שיש בינינו הערכה הדדית", ציין הקשר. "זו הזדמנות טובה גם להודות לאוהדים שלנו, שקיבלו אותי בזרועות פתוחות ונותנים לי ולנו דחיפה אדירה. בינואר אמרתי שזה זמן לעבוד ופחות לדבר. זה גם המסר שלנו להמשך העונה: צניעות ועבודה קשה".
הבעלים איציק ניסנוב: "דן התחבר למועדון בצורה מדהימה. ההשפעה שלו הייתה מידית ונמשכת עד היום. שני הצדדים רוצים שמערכת היחסים תימשך ולכן הארכת החוזה הייתה מתבקשת. אני מאחל לדן ולכל הקבוצה הצלחה במשימות העונה".
מנכ"לית המועדון, אודליה פרידמן: "אני שמחה שדן קושר את עתידו עם המועדון. דן הוא דמות חיובית בחדר ההלבשה, מקצועית וחברתית. אני רואה בכל יום את התרומה שלו לקבוצה וכך גם הצוות המקצועי, השחקנים והקהל, שהתחבר אליו מאוד. אנו מאחלים לדן הצלחה מכל הלב".