זעם בסכנין בעקבות התבוסה 7:0 הערב (שני) למכבי נתניה. בקבוצה תקפו את מינהלת הליגה על ההתנהלות סביב קיום המשחק, לאחר שהמאמן אלדד שביט נדבק בקורונה. הטענות הן שערכו לאנשי הקבוצה בדיקות בשישי בערב, מה שהפריע בין היתר להכנות למשחק.
בסיום המשחק נראה היו"ר מוחמד אבו יונס כועס, כאשר הוא הביע את רצונו לעזוב את תפקידו במינהלת: "מתקבלות במינהלת החלטות שגויות והזויות. קיבלנו יחס של איפה ואיפה. איך ייתכן שהמשחק של בית"ר ירושלים והפועל חדרה בוטל ושלנו לא? אין לי צורך להיות במינהלת. יש שם אנשים בתפקידי מפתח שלא מקבלים החלטות. לא נעבור על כך בשקט”. בסכנין חיזקו את עמדתו של היו"ר וטענו כי ידרשו לפרק את המינהלת.
אוסאמה חלאיילה ואיהאב גנאיםאוסאמה חלאיילה ואיהאב גנאים
עצבים בסכנין. אוסאמה חלאיילה ואיהאב גנאים
(צילום: ראובן שוורץ)
מוחמד אבו יונס בני סכנין התאחדות לכדורגלמוחמד אבו יונס בני סכנין התאחדות לכדורגל
מוחמד אבו יונס
(צילום: אורן אהרוני)
והיה גם משחק שנגמר בהשפלה. עוזר המאמן הראל סלע, שעמד על הקווים במקומו של שביט, ניסה להסביר: "זה בטוח לא מצדיק את ה-7:0, אבל חדרה לא שיחקה היום מסיבה אחת פשוטה, חוסר ספורטיביות. לא היינו מוכנים למשחק, וגם קורונה זה נגיף של אי ודאות. אם שחקן שואל אותנו רבע שעה לפני שאנחנו יוצאים אם יש משחק, זה מסביר כמה המצב בעייתי”.
סלע הוסיף: "אני לא רוצה לקרוע את השחקנים שלנו, הם עבדו, שיחקו טוב, אבל חטפנו גול ממתפרצת ומשם הכל התפרק. צריך למצוא פתרונות יותר אמיתיים. אין ספק שאם מצפים למשחק תחרותי, צריך לתת פתרון טוב יותר. ניסינו לתת הכל ובאמת ששום דבר לא מצדיק את זה, אבל ארמה אתכם אם אומר שההכנה הייתה מיטבית”.
אוסאמה חלאיילה מאוכזבאוסאמה חלאיילה מאוכזב
אוסאמה חלאיילה מאוכזב
(צילום: ראובן שוורץ)
לראות ולא להאמין. לוח התוצאות בנתניהלראות ולא להאמין. לוח התוצאות בנתניה
לראות ולא להאמין. לוח התוצאות בנתניה
(צילום: ראובן שוורץ)
על החלפתו של השוער תומר הרן בהפסקה: "זו לא פעם ראשונה שנאלצתי להחליף שוער במחצית, אבל מאמן השוערים אמר שהוא לא מרגיש טוב, וגם יכולה להיות לו בעיה מנטלית. למרות זאת אני מכיר אותו עוד מהנוער של הפועל חדרה ואני יכול לומר לך שהוא יהיה בין השוערים הכי טובים בארץ".
ואם לא די בזה במועדון הביעו חשש מבריאות השחקנים בטענה שישנם שחקנים שהתלוננו כי אינם חשים בטוב ושיחקו הערב לאחר שהבדיקות שעשו יצאו שליליות.