צפו בערן זהבי מדבר

"בימים הקרובים, יומיים-שלושה-ארבעה, כולם יידעו איפה אני אשחק. אני יודע בראש ויש לי החלטה". כך סיפר היום (רביעי) כוכב נבחרת ישראל ערן זהבי במהלך צילומי קמפיין למותג בגדי הספורט לנשים "RUZE" בבעלותה של אשתו, שי.
"למה אני צריך להתחיל ללמוד הולנדית? ארבע שנים בסין לא למדתי סינית", אמר זהבי, שכבר הודיע לווילי רוטנשטיינר כי הוא מתכוון לחתום בפ.ס.וו איינדהובן, כפי שפורסם ב-ynet. "אנגלית זו שפה בינלאומית. אוהדי פנר? לא אני שיגעתי אותם, אני חושב שהאינסטגרם שיגע את העולם וכל דבר ברשתות החברתיות יוצא מפרופורציות. היה גימיק יפה, אבל זה עבר. לא אהיה שם".
ערן ושי זהבי. מותג חדשערן ושי זהבי. מותג חדש
ערן ושי זהבי. מותג חדש
(צילום: ראובן שוורץ)
ערן ושי זהבי. מותג חדשערן ושי זהבי. מותג חדש
"ישראל זה הבית שלי". ערן זהבי ואשתו שי
(צילום: ראובן שוורץ)
"כשאי אפשר לברך אז לא מברכים", התעקש זהבי. "אני אהיה הכי מאושר להגיד לכולם כשזה יהיה רשמי. ההחלטה מגובשת אצלי בראש ובימים הקרובים אני מאמין שנסיים את הסאגה בגוואנגז'ו וזה יהיה מאחורינו".
"אני יכול לספר שהתאמנתי אתמול בשפיים והיה אימון של ילדים בני 15. שיחקתי והיה לי חשוב להראות מי זה ערן זהבי. זה לא להוכיח משהו למישהו. זה אני וכשאני שם מטרה אני רוצה להגשים אותה ומקווה שאני אעשה את זה", המשיך מי שעדיין נחשב כשחקן גוואנגז'ו R&F.
ערן זהבי ערן זהבי
ערן זהבי
(צילום: ראובן שוורץ)
זהבי התייחס גם למעצרו המתוקשר האחרון: "נשאר לי רק לצחוק ולשכוח את זה. זה לא היה נעים לאף אחד. כולנו הובכנו באותה מידה, צריך לשכוח ולטאטא את זה מתחת לשטיח". על האפשרות שיחזור למכבי ת"א, ענה: "ישראל זה הבית שלי, אין על הארץ. פה גדלנו וגם נישאר בסופו של דבר. בסוף אנחנו מפה ופה זה הבית שלנו. בימים הקרובים ניתן את ההודעה".