שוער בית"ר ירושלים איתמר ניצן חתם היום (ראשון) על חוזה לשלוש שנים נוספות במדי הקבוצה וישחק בה עד גיל 35 לפחות. השוער הנרגש אמר לאחר החתימה: "אין מאושר ממני להמשיך כאן. אני שמח שצלחתי להוכיח את עצמי וחתמתי במקום שמרגיש לי כבר מזמן כמו בית".
המנהל המקצועי יוסי בניון אמר לאחר החתימה: "אנחנו שמחים מאוד שההחתמה הזאת יצאה אל הפועל ושאיתמר נשאר איתנו. איתמר הוא שוער שמתאים כמו כפפה לקבוצה שלנו, שכוללת שחקנים עם אופי חיובי, עם מוסר עבודה גבוה ויכולת מצוינת. אני מאחל לו בהצלחה בהמשך".
2 צפייה בגלריה
מכבי חיפה מול בית"ר ירושלים
מכבי חיפה מול בית"ר ירושלים
ניצן חוגג. "שמח שהוכחתי את עצמי"
(צילום: שרון צור)

ועוד בגזרת שוערי הקבוצה - יוסי מזרחי, אחד הסמלים הגדולים ושוער העבר האגדי של בית"ר, מונה היום למאמן הנוער של המועדון. הוא יהיה אחראי בנוסף על איתור והשבחת כישרונות צעירים וזאת כחלק מהמדיניות לבנות ולקדם את דור העתיד של המועדון ולגדל שחקני בית איכותיים לקבוצה הבוגרת.
מזרחי אמר: "אני מודה לבעלים ולהנהלת הקבוצה על ההזדמנות להגשים שתי אהבות בחיים שלי. הראשונה היא לסגור מעגל, כי את קריירת האימון שלי התחלתי בקבוצת הנוער של בית"ר והיום אני חוזר למחלקה הזאת, והשנייה היא לעבוד עם צעירים ולנסות לעזור להם להגשים את החלום כמו שהיה ליוסי מזרחי, כשהיה בגיל 16-17".
2 צפייה בגלריה
יוסי מזרחי ואלי אוחנה
יוסי מזרחי ואלי אוחנה
חוזר לבירה. יוסי מזרחי ואלי אוחנה
(צילום: בית"ר ירושלים)
מזרחי המשיך: "אני מאמין שנצעיד את המחלקה הזאת קדימה ונעשה את כל המאמצים להחזיר אותה למקום הראוי לה ולהקנות לשחקנים את מורשת בית"ר".
מנכ"ל המועדון, מוני ברוש, אמר לאחר החתימה: "אנחנו שמחים להחזיר את יוסי מזרחי הביתה ובטוחים שתהיה לו תרומה משמעותית באימון קבוצת הנוער ובגידול והשבחת הדור הצעיר אין לי ספק שהמינוי של מזרחי בשילוב השינויים הנוספים שאנחנו מתכננים לקראת העונה הבאה יבססו את מעמדה של המחלקה ויובילו אותה לימים יפים".
מזרחי שיחק בבית"ר 14 שנים (371 הופעות), ממנה אף הגיע לנבחרת ישראל. הוא זכה עם בית"ר באליפות אחת ו-4 גביעים, ובתור מאמן זכה באליפות עם בית"ר ב-2006/2007. קריירת האימון של יוסי כוללת בין השאר קבוצות בוגרים ונוער.
פורסם לראשונה: 13:30, 24.05.20