הפועל רעננה, היורדת הטרייה לליגה הלאומית, הודיעה בצהריים (ראשון) על שני מינויים מעניינים ומפתיעים. ניר דוידוביץ' מונה למאמן השוערים, ושמעון אבוחצירה, שפרש לאחרונה, יהיה עוזר המאמן.
דוידוביץ' נדרש לקצץ בשכרו במכבי חיפה, אך לא עוזב את המועדון וימשיך לעבוד בשעות אחר הצהריים במחלקת הנוער של הירוקים, במקביל לעבודתו ברעננה. שוער העבר התייחס למינוי החדש: "לא אעזוב כל כך מהר את מכבי חיפה. מצאתי עוד אופציה שטובה לי ואני מרוצה".
דוידוביץ' (משמאל). עובר לאיזור השרוןדוידוביץ' (משמאל). עובר לאיזור השרון
דוידוביץ' (משמאל). עובר לאיזור השרון
(צילום: ראובן שוורץ)
דוידוביץ' החל לעבוד כמאמן שוערים ב-2013, כשהיה חלק מצוות האימון של הנבחרת הצעירה. עם מינויו של אלישע לוי התקדם לנבחרת הבוגרת. ב-2017 מונה למאמן השוערים של מכבי חיפה. חצי שנה לאחר מכן ירד לעבוד במחלקת הנוער של הירוקים.
רעננה הוא לא מועדון זר עבור אבוחצירה. הוא שיחק בקבוצה במשך עונה וחצי וכבש 13 שערים בכל המסגרות. אחרי רעננה הספיק עוד לחזור ולשחק בעירוני קריית שמונה וכן בעירוני רמת השרון מהליגה הלאומית.
אבוחצירה במדי רעננהאבוחצירה במדי רעננה
אבוחצירה במדי רעננה
(צילום: ראובן שוורץ)
גיל קופר מנכ"ל המועדון: "ההחתמה של אבוחצירה ושל דוידוביץ' היא הצהרת כוונות של הקבוצה לקראת העונה הקרובה, הן במובן של קידום הצעירים והן בהצבת המטרה של עליית ליגה כבר בעונה הבאה. עם החתמתם נסגר למעשה הצוות המקצועי לעונה הבאה יחד עם גל כהן כמאמן ראשי ואפי מנשקו כמאמן כושר".