פערים גדולים בין מכבי להפועל ת"א בעסקת הישאם לאיוס. הצהובים הגישו הצעה של 700 אלף אירו עבור שחקן הכנף בן ה-23, אך האדומים דורשים 1.3 מיליון אירו בנוסף להעברת הנרי אדו ושחקן נוער.
בהפועל לא מוכנים לשחרר את לאיוס בסכום שיהיה נמוך ממיליון אירו, ולכן אם מכבי ת"א לא תשפר את הצעתה, בקבוצה מעדיפים להעביר את שחקן הכנף בהשאלה לאחת הקבוצות הטורקיות שמתעניינות בו, אנטליהספור או סיבאספור. "אין שום סיכוי לעסקה בסכומים שמכבי ת"א הציעה", הבהירו אצל האדומים, "בפחות ממיליון אירו ויתר הדברים, הוא לא יגיע לקריית שלום. אנחנו לא לחוצים".
2 צפייה בגלריה
הישאם לאיוס
הישאם לאיוס
המעבר המסקרן רחוק מלצאת לפועל. לאיוס
(צילום: עוז מועלם)
מכבי ת"א השלימה אתמול (שני) החתמה של זר ראשון הקיץ, כשרכשה מדן האג עבור 600 אלף אירו את הבלם/מגן ימני ההולנדי טייריס אסאנטה (22), שהוצע בין היתר לבית"ר ירושלים ומכבי נתניה. המועדון ההולנדי ירוויח 20 אחוז ממכירה עתידית ובהתאם להצלחות של מכבי ת"א באירופה עשוי להגדיל את הסכום ב-150 אלף אירו נוספים. אסאנטה, שחתם לשלוש עונות, ירוויח 300 אלף אירו לעונה.
אחרי שהבריז למכבי ת"א ממחנה האימונים בפולין, מילסון, שמחזיק בחוזה לעוד שלוש שנים, עשוי לשוב ארצה לקראת סוף השבוע כדי לנהל מגעים הגונים מול הנהלת הקבוצה לגבי עזיבה, למרות שבשלב זה אין אף קבוצה שמוכנה לשלם את תג המחיר שדורשת האלופה – שמונה מיליון אירו.
2 צפייה בגלריה
מילסון בפעולה
מילסון בפעולה
צפוי לשוב לארץ. מילסון
(צילום: עוז מועלם)
אחרי ההחתמה של אסאנטה, במכבי ינסו להחתים עוד מספר זרים, ולפחות שנים הם לפני משחק מוקדמות ליגת האלופות מול סטיאווה בוקרשט בעוד כשבועיים. אחד מהם הוא קשר בורדו איסוף סיסוקו, ובשלב הזה יש פערים מול מוסא דג'נפו, שהרוויח מיליון אירו נטו לעונה בסטנדרד ליאז', וכלל לא בטוח כי בסופו של דבר העסקה תצא לפועל.