ראסל ווסטברוק בדרך החוצה מיוסטון. שאמס צ'רניה, אחד הכתבים הבכירים המסקרים את ה-NBA, דיווח שהגארד החליט סופית כי הוא מעוניין לעזוב - והוא צפוי לבקש טרייד. מנגד, ג'יימס הארדן הביע את מחויבותו לרוקטס ויישאר לעונה נוספת במועדון.
בימים האחרונים דווח בארצות הברית כי שני הכוכבים הביעו את החשש שלהם מהכיוון אליו הולכת הקבוצה, לאחר עזיבתם של המאמן מייק ד'אנתוני והג'נרל מנג'ר דריל מורי, שהצטרף לפילדלפיה, ונראה כי כל אחד מהשניים הסיק מסקנות משלו.
2 צפייה בגלריה
ראסל ווסטברוק
ראסל ווסטברוק
ראסל ווסטברוק. יחפש אתגר אחר
(צילום: AP)
סטיבן סילאס ששימש כעוזרו של ריק קרלייל בדאלאס, קיבל את המושכות על הקווים ואילו רפאל סטון ישמש כמחליפו של מורי. גם הארדן וגם ווסטברוק העדיפו לשחק תחת צוות מקצועי אחר, כאשר האחרון מעוניין לשוב ולהיות "גנרל על הפרקט", בדומה לתפקיד שהיה לו באוקלהומה סיטי, וכנראה שזאת אחת הסיבה להחלטתו.
ווסטברוק חבר להארדן ויוסטון ביולי 2019 במטרה לנסות לאיים על התואר. הרוקטס ויתרו על כריס פול ושתי בחירות סיבוב ראשון בדראפט תמורתו, אך הקבוצה הודחה בסיבוב השני של הפלייאוף על ידי הלייקרס. הממוצע של הגארד בעונה שעברה היה 27.2 נקודות, 7.9 ריבאונדים ו-7 אסיסטים למשחק והוא סבל גם מפציעות.
2 צפייה בגלריה
הארדן מתוסכל. ערב מוזר למדי
הארדן מתוסכל. ערב מוזר למדי
הארדן. הוא דווקא נשאר
(צילום: AP)
כעת, הרוקטס צפויים להיתקל בקשיים למצוא טרייד טוב עבור הכוכב, שיהיה בן 32 העונה ומחזיק בחוזה בגובה של 131.5 מיליון דולר עד 2023. בנוסף לכך, השוק הקיץ הוא דל יחסית וכרגע קשה לראות סופרסטאר שימהר לחבור לפרויקט המקרטע ביוסטון, שלא כולל יותר מדי כשרון מלבד הארדן.