גארת' בייל צפוי להפוך בקרוב רשמית לשחקנה של טוטנהאם ולמעשה לחזור לקבוצה אותה עזב לפני שבע שנים, תמורת סכום שיא עולמי בזמנו - 100 מיליון אירו.
העיתונאי המוערך, פבריציו רומנו, מ"סקיי איטליה" מפרסם כי בייל ימריא מחר ללונדון על מנת לעבור בדיקות רפואיות ולחתום רשמית בספרס. הוולשי בן ה-31 הפך לנטל בסגל של זינדין זידאן ומשתכר 650 אלף ליש"ט בשבוע - סכום דמיוני, בטח במונחים של שחקן ספסל.
ברצלונה נגד ריאל מדרידברצלונה נגד ריאל מדריד
בדרך הבטוחה ללונדון. בייל
(צילום: Getty Images)
המסמך המפתיע: "אלבס רוצה את גארת' בייל"המסמך המפתיע: "אלבס רוצה את גארת' בייל"
המסמך המפתיע: "אלבס רוצה את גארת' בייל"
רק שטוטנהאם, כך מסתבר, ניצחה במירוץ קבוצה לא צפויה. בפורטוגל חשפו מסמך די ביזארי, אותו העבירה אלבס, שירדה לליגה השלישית במדינה בסוף העונה שעברה, לריאל מדריד בו היא מבקשת לדעת את "מצבו של בייל" וטוענת כי הוא רוצה "להגיע לסיכום" עם השחקן. בריאל כמובן לא ענו עדיין למכתב, ספק אם בכלל יענו. מה שמדהים שאנחנו כבר הרבה אחרי 1 באפריל.
ומספרד לאנגליה. תיאגו אלקנטרה בדרך לליברפול. מנכ"ל אלופת אירופה, קרל-היינץ רומיניגה, אישר כי באיירן מינכן וליברפול סיכמו על מעבר הקשר. באיטליה מוסיפים כי השחקן כבר "סיכם בקבוצה".
טיאגוטיאגו
יגיע לליברפול. תיאגו
(צילום: EPA)
מאז הגיע למינכן ב-2013 זכה השחקן בן ה-29 עם הבווארים בשבע אליפויות, ארבעה גביעים וכמובן הצ'מפיונס בעונה האחרונה. זו תהיה קבוצתו השלישית בקריירת הבוגרים.