העסקה המרתקת ביותר בפרמייר-ליג הושלמה. הערב (שישי) ליברפול הודיעה כצפוי על החתמתו של הקשר הספרדי תיאגו אלקנטרה. סכום ההעברה המדויק לא פורסם, אך על פי דיווחים הוא עומד על 30 מיליון אירו.
האלופה האנגלית חיזרה אחר שירותיו של תיאגו בן ה-29 כבר מספר חודשים ונראה שיורגן קלופ סוף סוף השיג את החתיכה החסרה בפאזל שלו.
תיאגו אלקנטרהתיאגו אלקנטרה
תיאגו אלקנטרה
(צילום: האתר הרשמי של ליברפול)
תיאגו אלקנטרהתיאגו אלקנטרה
תיאגו אלקנטרה באנפליד
(צילום: האתר הרשמי של ליברפול)
אלוף אירופה הטרי עם באיירן מינכן אמור להשתלב בצורה מושלמת במערך של המרסיסיידרס ועל פי דבריו במעמד החתימה, נשמע שהוא מאושר להגיע לאנפילד: "זו הרגשה נהדרת להיות כאן. חיכיתי לרגע הזה הרבה זמן. אני מאוד מאוד שמח להיות פה".
הספרדי המשיך: "כשהשנים עוברות להם, אתה מנסה לנצח כמה שאתה רק יכול – וכשאתה מנצח, אתה רוצה לנצח אפילו יותר. אני חושב שהמועדון הזה מתאר את מה שאני מרגיש בצורה מדויקת. אני רוצה להשיג את כל היעדים שלי, ולזכות בכמה שיותר גביעים ותארים".
"יש פה סוג של הרגשה משפחתית שאני צריך כי אני אוהב שיש יחסים קרובים מאוד עם המועדון ואני חושב שאני מתחיל להרגיש את זה, וההרגשה הזו הדדית".
תיאגו אלקנטרהתיאגו אלקנטרה
"רוצה לזכות בכמה שיותר גביעים ותארים"
(צילום: האתר הרשמי של ליברפול)
תיאגו עזב את באיירן אחרי שבע שנים. בעונה האחרונה רשם 40 הופעות בכל המסגרות והשלים עם הבווארים טרבל מרשים במיוחד, אליפות, גביע וכאמור זכייה בצ'מפיונס.
בסך הכל בקריירה השחקן זכה בתשע אליפויות (שבע עם באיירן ושתיים עם ברצלונה), פעמיים בליגת האלופות (אחת עם כל קבוצה) ופעמיים בגביע העולם למועדונים.