בבאיירן מינכן התקשו לעכל את ההדחה המפתיעה מהגביע אחרי הפסד בפנדלים לקיל מהליגה השנייה. הטרבליסטית סיימה את דרכה במפעל כבר בשלב השני לאחר 2:2 בתום הארכה ו-6:5 בדו קרב פנדלים.
"בוודאי שזה סוג של הלם", אמר המאמן האנזי פליק בסיום. "אנחנו מאוכזבים מאוד, כי רצינו להגן על הטרבל. כמובן שהיה מרגיז לספוג את השוויון ממש לפני הסיום. עכשיו אנחנו חייבים לשים הכל מאחורינו.
שחקני באיירן מינכן מאוכזביםשחקני באיירן מינכן מאוכזבים
שחקני באיירן מינכן מאוכזבים
(צילום: getty images)
שחקני הולשטיין קיל חוגגיםשחקני הולשטיין קיל חוגגים
שחקני קיל חוגגים
(צילום: getty images)
המאמן הוסיף: "זה היה מפתיע, אבל ככה זה בגביע. קיל הגנה כמו שצריך והשוער שלה הפגין יכולת נפלאה" .על מארק רוקה שהחמיץ את הפנדל המכריע: "לא מאשים אותו בשום צורה".
תומאס מולר שבישל את השער הראשון: "זה אולי נשמע מטופש להגיד דבר כזה אחרי הפסד, אבל אלילת המזל לא הייתה לצידנו. בסופו של יום הפסדנו לאנדרדוג. הם בהחלט נתנו הכל ונראו טוב".
תומאס מולרתומאס מולר
תומאס מולר
(צילום: רויטרס)
מולר היה עצבני בסיום והיה מעורב בתקרית לא נעימה עם אחד הכתבים שצחק בזמן ששאל אותו על מצב הרוח בחדר ההלבשה. "מה נראה לך שאנחנו מרגישים? ואתה עוד צוחק פה", אמר מולר. לאחר מכן הכוכב פרסם הודעת התנצלות באינסטגרם וכתב: "שנינו כנראה יכולנו לפעול קצת יותר טוב".
בצד השני התקשו להאמין שהצליחו להדיח קבוצה כמו באיירן מינכן. מאמן קיל, אולה וורנר: "זה לא משהו שקורה בכל יום ונזכור את המשחק הזה עוד זמן רב. היינו אמיצים ואני חושב שזה מה שהביא לנו את הניצחון במשחק".