הבוקר התקיים משחק כדורגל בין שתי קבוצות בהן משחקים ילדים יהודים וערבים. על המגרש נפגשו שחקני מכבי קבילו יפו ושחקני קבוצת הכדורגל של מרכז פרס לשלום ולחדשנות, כחלק מפרויקט המרכז לקידום דו קיום באמצעות ספורט. הילדים הנרגשים לא ידעו מי יפתיע אותם במהלך המשחק: קשר פריז סן ז'רמן אנדר הררה, שינחת בישראל במוצ"ש. הררה התקשר בשיחת וידאו מצרפת והזמין אותם באופן אישי להגיע לסופרקאפ שייערך ביום א' הקרוב בבלומפילד, בין פ.ס.ז' לליל. אנדר הררה השיב כאשר נשאל על ידי הילדים האם הוא נרגש לחזור לשחק מול קהל אוהדים: "זו תהיה הפעם הראשונה שלי בישראל, ובתל אביב בפרט. אני מחכה בקוצר רוח לשחק בתל אביב מול קהל אוהדים, כי עברה שנה מאז שראינו קהל פיזי במגרשים. זה הגביע הראשון של העונה ואני שמח שזה בישראל כי תמיד שאני צופה במשחקים מישראל יש אווירה שמחה במיוחד".
2 צפייה בגלריה
ילד מרכז פרס לשלום
ילד מרכז פרס לשלום
אנדר ההרה
(צילום: חן שנהב)

2 צפייה בגלריה
ילד מרכז פרס לשלום
ילד מרכז פרס לשלום
ילדי מרכז פרס לשלום
(צילום: חן שנהב)
הררה המשיך: "כדורגל הוא ספורט שמחבר בין אנשים ובין מדינות עוינות. כדורגל הוא מפתח לחיבור בין אנשים במטרה להפוך את העולם לטוב יותר ואני שמח להיות נוכח כאן היום ולראות ילדים מרקעים שונים שמשחקים יחד". קבוצת קומטק שיזמה את האירוע רואה בספורט פלטפורמה לגישור בין מגזרים ומדינות ופועלת לקדם את תדמיתה של מדינת ישראל בעולם. כזכור, קבוצת קומטק והפילנתרופ סילבן אדמס עומדים מאחורי אירוח אירועי הספורט הגדולים בעולם בישראל, בשיתוף עיריית תל אביב-יפו.
תמי חי שגיב, מנהלת מחלקת חינוך לשלום: "במרכז פרס אנחנו כבר למעלה מ-20 שנה מגלים כל פעם מחדש כיצד האהבה לכדורגל היא חוצת מגזרים, תרבויות ודתות, והשיחה המרגשת של אגדת פ.ס.ז׳ אנדר הררה עם הילדים היהודים והערבים מפרויקטי הכדורגל שלנו רק הוכיחה את זה פעם נוספת".