(מיאמי ועוד יעדים במחירי לואו קוסט בשירות מלא)
טיסות לארצות הברית הן לרוב לא דבר זול, וגם כשצצים להם מבצעים אחת לתקופה הם לרוב כוללים טיסות לא נוחות עם מספר רב של עצירות בדרך או במתכונת לואו קוסט, שעבור רוב הנוסעים היא פחות מתאימה בסוג כזה של טיסה.
ניו יורקניו יורק
טיסות לניו יורק בפחות מ-400$
(צילום: שירי הדר)
הפעם מדובר במחירים ובטיסות מסוג אחר: טיסות ליעדים מבוקשים בארה"ב בפחות מ-400 דולר ועם שירות טיסה מלא.
"מתחת לרדאר": פינת המבצעים לטיסות שוות (אלי סגל)

ניו יורק ב-373$ או וגאס ב-512$

קבוצת KLM - אייר פראנס יצאה השבוע עם כרטיסי טיסה במחירים שמתחילים ב-370 דולר וכוללים שירות מלא כלומר: מזוודה, טרולי, מזון ושתייה ומערכת מוליטמדיה במהלך הטיסות.
ישנה כמובן עצירת קונקשן באירופה - פריז או אמסטרדם, ומשם המשך ליעד המבוקש בארה"ב. החברות שלוקחות חלק בטיסות המוזלות מטעם הקבוצה הן: אליטליה, אייר פראנס, KLM ודלתא.
הכי מתאימה לחורף: מיאמי ב-400$הכי מתאימה לחורף: מיאמי ב-400$
מתאימה גם בחורף: מיאמי ב-400$
(מתוך Sky Scanner)
היעדים אליהם יופעלו אותן טיסות הם: טורונטו בקנדה, ובארה"ב: בוסטון, ניו יורק, מיאמי, אטלנטה, לאס וגאס, סן פרנסיסקו, לוס אנג'לס, סיאטל וסן דייגו.
כך למשל מצאנו טיסה מנתב"ג לניו יורק ב-373 דולר בין ה-16.1.20 ועד 29.1.20 עם חברת KLM שתופעל על ידי דלתא.
(מתוך אתר Sky Scanner)
עם זאת, יש לשים לב שבהלוך עצירת הביניים באמסטרדם תיארך כשבע שעות ובחזור תהיינה שתי עצירות בבוסטון לשעה ורבע ובאמסטרדם ל-11 שעות.
(מתוך אתר Sky Scanner)
טיסה יותר סימפטית מצאנו מנתב"ג אל לאס וגאס בתאריכים 2.2.20-9.2.20. כאשר בהלוך העצירה באמסטרדם היא למשך שלוש שעות ו-15 דקות ובחזור עצירה של כעשר שעות, כך שתוכלו גם לנצל את המצב לביקור קצר בעיר.
עבור טיסה זו תשלמו קצת יותר: 512 דולר, עדיין מחיר משתלם מאחר שהוא כולל כמובן את כל מה שאתם צריכים ללא תוספות.
בהשוואה לטיסות אחרות עם חברות סדירות ושירות מלא באותם תאריכים מצאנו טיסות ב-700 דולר ומעלה, עם חברת לופטהנזה למשל, גם עם עצירת ביניים באירופה.

איך זה קורה?

"בכל שנה יש כמות אדירה של ישראלים שטסים ליעדי צפון אמריקה ולחברות האירופאיות הגדולות יש היצע מושבים ענק בין שדות הבית שלהם ליעדים המבוקשים", מסביר יניב לניס, מייסד דף הפייסבוק הפופולרי "טיסות סודיות".
ניו יורקניו יורק
האם המבצעים לניו יורק יחזרו שוב?
(צילום: שירי הדר)
לדבריו, הורדת המחירים בצורה שכזאת היא למעשה הדרך הכי קלה עבור אותן חברות תעופה להתחרות בענף ולמלא את המושבים הריקים שלהן.
בדף "טיסות סודיות" מופיעות מרבית הטיסות המבוקשות עם תאריכים החל מתחילת דצמבר הקרוב ועד תחילת מרץ 2020.
לאס וגאסלאס וגאס
טסים ללאס וגאס ב-400$
(צילום: shutterstock)
לניס מזכיר כי "זו הפעם השניה השנה, שקבוצת אייר פראנס-ק.ל.מ, מציעה טיסות עם שירות מלא (כבודה, הושבה וארוחות) במחירים אולטרא זולים לצפון אמריקה".
הפעם הראשונה הייתה במרץ 2019 וכנראה שהפעם הנוכחית גם לא תהיה האחרונה.
"אני צופה שעד סוף השבוע רוב המחירים יעלמו ומקווה שבבלאק פריידי החברות יפתיעו אותנו שוב עם מחירים נמוכים ליעדים שווים כמו ניו יורק מיאמי ווגאס, כדאי להמשיך לעקוב", אומר לניס.

פרסום ראשוני: 11:42 , 18.09.19