כך מציגה גולף אייר לעוקביה בטוויטר את הקו החדש לישראל
(צילום: מתוך עמוד הטוויטר של גולף אייר)

חברת התעופה גולף אייר מודיעה היום (ה') יחד עם חברת טל תעופה, על פתיחת הקו של החברה בינלאומית של בחריין לישראל. הקו בין מנאמה הבירה לנתב"ג יחל לפעול ב-7.1.21. החברה תפעיל בקו זה שתי טיסות שבועיות.
נזכיר כי ב-30.12.20 ישראייר צפויה להתחיל גם את הטיסות שלה בקו זה.
3 צפייה בגלריה
מטוס של חברת התעופה הלאומית של בחריין "גולף אייר" נוחת בנתב"ג
מטוס של חברת התעופה הלאומית של בחריין "גולף אייר" נוחת בנתב"ג
מטוס של חברת התעופה הלאומית של בחריין "גולף אייר" נוחת לראשונה בנתב"ג
(צילום: איתי בלומנטל)
טל תעופה, המתמחה בייצוג חברות תעופה ותיירות ברחבי העולם, הגיעה להסכם עם חברת התעופה גולף אייר, שבסיסה בבחריין, בנוגע לייצוג החברה בישראל. בטקס שנערך היום בתל אביב חתמו בכירי חברת התעופה והנהלת טל תעופה על ההסכם החדש.
בעקבות פגישות שנערכו בחודשים האחרונים בין גולף אייר ובכירים בענף התעופה, הביעו שני הצדדים את בטחונם בביקוש הגובר בשתי המדינות לטיסות ישירות בין בחריין לישראל, בנוסף להיצע הרחב של יעדים ברחבי אסיה אליהם יוכלו הנוסעים הישראלים להגיעו באמצעות חיבור מהיר ונוח בבחריין.
הטקס נערך בהישתתפות המנכ"ל בפועל של גולף אייר – קפטן וואליד עבדול-חאמיד אל-אלאווי וסמנכ"ל המסחר מר וינסנט קוסט. מצידה של טל תעופה נכחו מר גדעון טהלר, נשיא ומנכ"ל החברה ומר ניסים סגיס, סמנכ"ל המסחר.
3 צפייה בגלריה
המרכז המסחרי של בחריין
המרכז המסחרי של בחריין
המרכז המסחרי של בחריין
(shutterstock)
קפטן אל-אלאווי ציין "אנו שמחים מאוד להשיק את מה שצפוי להיות מערכת יחסית טובה מאוד עם טל תעופה. אנו מצפים לעבוד בשיתוף פעולה עם עמיתינו בטל תעופה וכן לתמוך האחד בשני לטובתה של התעשייה כולה".
גדעון טהלר ציין "אנו שמחים על מינוי טל תעופה כנציגי גולף אייר בישראל. גולף אייר נחשבת אחת החברות הטובות בעולם עם מסורת ארוכה של שרות ואמינות. אין לי ספק שגולף אייר תתבסס בשוק הישראלי היטב ותקדם את קשרי התיירות והמסחר בין ישראל ובחריין".

אודות גולף אייר

גולף אייר, חברת התעופה הלאומית של בחריין החלה את פעילותה ב-1950, והיתה אחת מחברות התעופה הראשונות במזרח התיכון. כיום גולף אייר היא חברת תעופה בינלאומית מבוססת המפעילה טיסות ל-49 יעדים ב-27 מדינות. החברה מפעילה טיסות איזוריות ברחבי המפרץ הפרסי, תת היבשת ההודית ואירופה מבסיסה בבחריין.
3 צפייה בגלריה
גולף אייר
גולף אייר
פותחת נציגות בישראל. גולף אייר
(טל תעופה)
גולף אייר מפעילה את טיסותיה במגוון מטוסים צרי ורחבי גוף. באמצעות צי המטוסים החדיש, בשילוב מסורת אירוח מזרח-תיכונית ואווירה ידידותית, מציעה גולף אייר מוצר מוביל בתעשיית התעופה העולמית. גולף אייר מקשרת בין בחריין לעולם ועל כן היא נחשבת לנכס כלכלי ומאיץ משמעותי לכלכלה הצומחת של בחריין.
גולף אייר משמשת מאז 2004 כנותנת החסות למרוצי פרומולה 1 גראנד פרי המתקיימים בבחריין, כמו גם לסלון האווירי של בחריין המתקיים מאז 2010.
המפגש בין שרי התיירות של בחריין וישראל רגע אחרי הנחיתה של המשלחת הרשמית בנתב"ג
(משרד התיירות)

אודות טל תעופה

טל תעופה הינה ארגון ייצוגי גלובלי עם למעלה מ -35 משרדים במעל 50 מדינות ברחבי אירופה, אסיה, האוקיינוס השקט ואמריקה.
פעילות הליבה העסקית של טל תעופה הינה ייצוג, הפצה ומכירה של למעלה מ -30 חברות תעופה בינלאומיות, הן לנוסעים והן למטענים. ניהול של מעל 20 בתי מלון ברחבי העולם, חברות שייט והשכרת רכב המופצים ברחבי העולם.