2 צפייה בגלריה
מטוס של חברת ארקיע
מטוס של חברת ארקיע
הראשונה להכריז על פתיחת קו לדובאי: ארקיע
חברת ארקיע הודיעה היום (ג') על השקת קו הטיסות החדש לדובאי שיחל לפעול ב-3 בינואר 2021. בהכרזה זו הופכת ארקיע להיות החברה הישראלית הראשונה שמציעה לישראלים את האפשרות להזמין החל מהיום טיסות וחבילות נופש באתר האינטרנט ובמרכזי ההזמנות של החברה.
בנוסף לארקיע, גם ישראייר הכריזה על כך שרשמית תטוס לאבו דאבי ולדובאי. חברת התעופה הלאומית של האמירויות, איתיחאד, כבר נחתה בפועל בישראל והצהירה היום שתפתח קו. חברת פליי דובאי (Fly Dubai) ביקשה "סלוטים" (הקצאת חלונות זמנים לטיסות) וחברת אמירייטס הביעה נכונות לקו טיסות, טרם ברור מתי.
הקו החדש של ארקיע לדובאי יחל לפעול עם שבע טיסות שבועיות ישירות במטוסי "אמבראר 195" בעלי 122 מושבים. לרגל ההשקה, ארקיע תציע כרטיסי טיסה במחיר החל מ-149 דולר לכיוון. תוספת לכבודה תעלה 30 דולר לכיוון. תוספת להושבה במחלקת +A או במושבים מועדפים תעלה 35 דולר.
טיסת הבכורה של ארקיע לדובאי תמריא ביום ראשון, 3.1.2021 בשעה 08:30. טיסה כזו תצא מדי בוקר, ותנחת בדובאי ב-13:30 (זמן מקומי). טיסות החזור תצאנה בשעה 15:30 (זמן מקומי) וינחתו בנתב"ג בשעה 17:00.
2 צפייה בגלריה
מסגרת דובאי
מסגרת דובאי
300$ לטיסות לדובאי עם ארקיע
(צילום: shutterstock)
מנכ"ל ארקיע אינטרנשיונל, עוז ברלוביץ, מסר שההחלטה על פתיחת הקו "התקבלה לאחר בקשות הולכות וגוברות של לקוחות פרטיים, עסקיים, קבוצות ומארגני כנסים. בהמשך אנחנו בודקים את האפשרות לפתוח בזמן הקרוב טיסות לבחריין ולנסיכות שארג'אה שליד דובאי".
ברלוביץ ציין כי הטיסות כפופות עדיין לאישור רשויות המדינה וביטחון אשר טרם התקבלו במלואן. "החברה נמצאת בקשר רציף עם כל הגורמים ומקווים שנוכל אף להקדים את פתיחת הקו לאמצע דצמבר עוד השנה".
(אורי דוידוביץ)

עוד אמר מנכ"ל ארקיע כי "בשבועות האחרונים חתמה החברה על הסכמים מסחריים עם שניים מספקי התיירות הגדולים באיחוד האמירויות, שבין היתר מייצגים את ענק התיירות העולמי TUI. אנו נציע מבחר גדול של חבילות נופש עם רשתות בתי המלון המובילות בנסיכות. כמו כן בשל ריבוי אנשי עסקים על הקו לדובאי החברה תציע ללקוחות עסקיים קנייה מרוכזת במחיר סיטונאי של כמות טיסות במחיר קבוע".
בנוסף, החברה תעלה עם מגוון מוצרי תיירות הכוללים: טיולים מאורגנים דוברי עברית ורוסית, חבילות טוס וסע, חבילות טיולי ספארי מדבר ותציע חבילות נופש במגוון מלונות מובילים באמירויות. כל החבילות כוללות העברות למלונות ונציג החברה דובר עברית.
מחירים לדוגמה, לפי ארקיע: מלון ATLANTIS THE PALM מהמפוארים בעולם ברמת חמישה כוכבים, חבילה של ארבעה לילות ב-1,285 דולר, על בסיס חצי פנסיון, כולל טיסות והעברות.
מלון HYATT PLACE DUBAI JUMEIRAH ברמת ארבעה כוכבים, חבילה של שלושה לילות - 469 דולר, על בסיס ארוחת בוקר, כולל טיסות והעברות.