מטוס איירבוס של חברת איתיחאד איירווייזמטוס איירבוס של חברת איתיחאד איירווייז
מטוס איירבוס של חברת איתיחאד איירווייז
(צילום: shutterstock)
חברת התעופה הלאומית של אבו-דאבי איתיחאד איירווייז השיקה היום (ה') אתר אינטרנט חדש בעברית, זאת כחלק ממהלך לחיזור אחרי הקהל הישראלי. ככל הנראה תותר כניסת ישראלים לאמירויות בתחילת השנה הבאה לאחר חתימת הסכמי התיירות בין המדינות.
חברת התעופה, שהייתה הראשונה שנחתה בישראל באופן גלוי עוד לפני חתימת הסכמי השלום, תפעיל כבר בשבוע הבא שתי טיסות מסחריות מישראל עליהם משלחת של אנשי עסקים, סוכני נסיעות, סוכנים מתחום הטסות מטען ועיתונאים.
אתר האינטרנט בעברית של איתיחאד איירווייז אתר האינטרנט בעברית של איתיחאד איירווייז
אתר האינטרנט בעברית של איתיחאד איירווייז
(etihad.com/he-il)
כשכתבנו ביקר באבו-דאבי לפני הסכמי השלום
(צילום ועריכה: גלעד ילון)

באתר נכתב "ברוכים הבאים מאבו-דאבי" ו"לבחור נכון". כרגע האפשרויות בו מצומצמות, אך החברה מבטיחה לטוס דרך אבו דאבי ל-50 יעדים ברחבי העולם.
"הרשת שלנו הולכת וגדלה", נכתב באתר החברה. "הגיע הזמן להתחיל לצפות בקוצר רוח לטיול הבא שלכם. טוסו אל או מאבו-דאבי, או עיצרו שם בדרך אל מעל 50 יעדים ברחבי אסיה, אוסטרליה, אירופה, המזרח התיכון וצפון אמריקה באוקטובר ובנובמבר, ותוכלו למצוא את כל היעדים שאליהם אנו טסים למטה".
באתר החברה צויין כי "תתאפשר כניסה לאיחוד האמירויות רק אם אתם בעלי אזרחות איחוד האמירויות או בעלי ויזה וכי בשלב זה תיריים לא מורשים להיכנס".
באתר אפשר להתרשם ממטוסי החברה, בהם מטוסים מדגמי בואינג 777, דרימליינר 787 ואיירבוס A380 ו-A320. פעילות איתיחאד בישראל נוצרה בשיתוף פעולה עם חברת ממן הישראלית.