5 צפייה בגלריה
מלון איזי ג'ט לואו-קוסט
מלון איזי ג'ט לואו-קוסט
שלט של איזי הוטל בהולנד
(צילום: shutterstock)
רשת איזי הוטל החלה לחפש אתרים בתל אביב כדי לפתוח בעיר שלושה מלונות לואו-קוסט עד שנת 2022. הרשת, שנסחרת בבורסה של לונדון, הודיעה לפני כשלושה שבועות על התרחבות באירופה וגם על כניסה לישראל, זאת באמצעות זכיינות ל-20 שנה שחתמה עם חברת איזימלון (EasyMalon) בישראל.
הסוויטה הכי גבוהה מעל הסנטרל פארק
(Park Hyatt)
"המטרה שלנו היא לעשות מהפכה בתל אביב ולהביא לעיר קונספט חדש", אמר ל-ynet נועם ברנדר, יו"ר חברת אינדקס נדל"ן שמייצג את הזכיינים. "הרעיון הוא לפתוח מלונות במחיר שיהיה שווה לכל נפש. אנחנו מדברים על בין 300 ל-500 שקלים ללילה לאנשים שיקדימו להזמין, זאת כמובן בהתאם לעונה ולמיקום המלון. המטרה היא שהחדרים יהיו זמינים לא רק לתיירים, אלא גם לישראלים שרוצים לבוא להופעה בתל אביב, אבל מחיר בתי המלון הקיימים משלש להם את ההוצאה".
בתשובה לשאלה מה יהיה במלונות, השיב: "יהיה לובי ויהיה דלפק קבלה. אנשים יוכלו לעשות צ'ק אין בדלפק או לעשות רישום לחדר באמצעות הטלפון הסלולרי. במלון לא תהיה מסעדה ולא בית קפה, אבל יהיו מכונות לשתייה וחטיפים. כעשרה אחוזים מחדרי המלון יהיו חדרים ללא חלונות, כי נרצה לנצל את כל המבנה, אבל חדרים אלה יהיו זולים יותר (בבאזל מצאנו חדר כזה במחיר של 7 ליש"ט ללילה – ד.ש). אנחנו בשלב זה הולכים על מבנים קיימים או מבנים שנמצאים בבניה ונסב אותם למלונות". ברנדר לא פוסל שבעתיד תחליט החברה גם על הקמת מלונות חדרים.
5 צפייה בגלריה
מלון איזי הוטל ברלין
מלון איזי הוטל ברלין
איזי הוטל בברלין
(EasyHotel)
5 צפייה בגלריה
חדר מלון איזי הוטל לונדון
חדר מלון איזי הוטל לונדון
חדר טיפוסי באחד ממלונות הרשת בלונדון
(צילום: shutterstock)
5 צפייה בגלריה
מלון איזי ג'ט לואו-קוסט
מלון איזי ג'ט לואו-קוסט
לובי של איזי הוטל בלונדון
(צילום: shutterstock)
ברנדר הוסיף והסביר: "הקונספט של המלונות הוא שאנשים מקבלים חדרים. יש בחדרים הכל - מגבות וסדינים, אביזרי טיפוח, טלוויזיה וגם אינטרנט. אנשים יוכלו לבחור אם הם רוצים שירות של ניקיון החדרים כל יום או שהם יכולים להסתדר, כמו שהם נוהגים בבית, עם אותן מגבות וסדינים במשך כמה ימים. אם ירצו שיחליפו להם מצעים ומגבות בתדירות גבוהה יותר – זה יהיה בתשלום. מעבר לזה: אנשים שירצו להיכנס לחדרים מוקדם משעת הכניסה הרשמית או להישאר לאחר שעת העזיבה הרשמית – יוכלו לעשות זאת בעלות לא גבוהה. כך גם לגבי שמירת חפצים.
"החזון שלנו הוא שאנשים יישארו כמה שפחות בחדר ובמלון ויצאו לבלות בעיר. שילכו לאכול במסעדות מקומיות, שיבלו בברים מקומיים ובמקומות בילוי אחרים, ובקיצור שיחיו את העיר".
5 צפייה בגלריה
נועם ברנדר
נועם ברנדר
נועם ברנדר
עיצוב חדרי המלון יהיה תחת העין הפקוחה של הרשת. בישראל כבר שכרו משרד אדריכלים שיכין את העיצוב שיועבר להנהלת הרשת לאישור. המלונות, כמו אלה שבחו"ל, יהיו ברמה של 3-2 כוכבים.
איזי הוטל מנהלת כיום 39 בתי מלון, בהם 12 בבעלות ו-27 בזכיינות. סך החדרים במלונות אלו הוא כ-3,670. מחירי הלינה ברשת נעים בסביבות 60-40 לירות שטרלינג (270-180 שקלים) בממוצע לחדר ללילה, תלוי בעיר, במיקום ובעונה. בבדיקה אתמול מצאנו, כאמור, במלון בבאזל חדר קטן ללא חלון שנמצא בלב המלון במחיר של 7.07 לירות שטרלינג (כ-31 שקלים) וחדר זוגי עם חלון במחיר של 54 ליש"ט (כ-242 שקלים).