כך נראות ההכנות של מיצב תל אביב לראש השנה
( אורן בן ישי)

למרות המצב - אווירת חג בנמל תל אביב: המיצב המפורסם עם הכיתוב TEL AVIV בנמל תל-אביב, כאילו מנסה לעודד את העוברים והשבים לקראת הסגר שהשתלט גם על חגי תשרי והתקשט אתמול (א') ב"בגדי חג" בצורת תפוח ודבש.
מיצב TEL AVIV בנמל ת"א מקושט לראש השנהמיצב TEL AVIV בנמל ת"א מקושט לראש השנה
מיצב TEL AVIV בנמל ת"א מקושט לראש השנה
(גל יערי)
מאז שהוקם בקיץ 2018 - הפך מיצב אותיות העיר, על הדק המרכזי בנמל תל-אביב, לאייקון אהוב כרקע לצילום תמונות עבור המבקרים בנמל, במיוחד כשהוא מחליף ״לבוש״ בהתאם למועדים ולאירועים מרכזיים. כך למשל המיצב עטה מסיכת קורונה, נצבע בצבעי דגל הגאווה בחודש הגאווה האחרון והתחפש בחג פורים.
באווירת קורונהבאווירת קורונה
באווירת קורונה
(גל יערי)
בצבעי הגאווהבצבעי הגאווה
בצבעי הגאווה
(גל יערי)
מיצב "תל-אביב" בפוריםמיצב "תל-אביב" בפורים
מיצב "תל-אביב" בפורים
(גל יערי)
בנוסף, נמל תל אביב מציע פעילויות באוויר הפתוח אותן ניתן לקיים באופן אינדיווידואלי בכל שעות היום:
גלריה משוטטת להנאת המבקרים במתחם: הגלריה החדשנית הינה מקבץ של 21 יצירות אומנות מגלריות שונות בנמל על גבי מדבקות רצפה. לרווחת המבקרים, על כל מדבקה מודפס גם קוד סריקה המוביל למידע על האומן והגלריה הרלוונטית, בדומה לגלריות מובילות בעולם.
הגלריה החדשנית פתוחה לקהל הרחב ותפעל 24 שעות ביממה לאורך כל ימות השבוע. המדבקות ממוקמות במרחק של לפחות שני מטרים אחת מהשנייה כדי למנוע התקהלות ולשמירה מקסימלית על הנחיות משרד הבריאות.
בין הגלריות שמשתתפות : ארט מרקט, למון פריים, קום איל פו וזהזהזה.
גלריה משוטטת בנמלגלריה משוטטת בנמל
גלריה משוטטת בנמל
(גל יערי)
גרמופון מספר סיפורים: לרשות המבקרים, מיצב גרמופון שמספר סיפורים ובין סיפור לסיפור משמיע שירי ילדים מהקלאסיקות האהובות והמוכרות. כדי ליהנות מצלילי הגרמופון, מסובבים את ידית המנואלה, מתרווחים על הספסלים שמסביב ומאזינים לסיפורים ולשירים תחת מעטה ההצללה שהותקן במקום.
להאזין לצלילי הגרמופון מול היםלהאזין לצלילי הגרמופון מול הים
להאזין לצלילי הגרמופון מול הים
(גל יערי)