רשמו ביומנים - יום הרוכב: 22.02.20. לקראת הבחירות הקרבות יצאה קהיליית הרוכבים בישראל בדרישה ממפלגות כול הקשת הפוליטית להתחייב לקידום הענף הדו-גלגלי, כתנאי לקבלת קולם בקלפי - למעלה מחצי מיליון בעלי זכות הצבעה. תאריך 22.02.20 נקבע כ "יום הרוכב", בו תועבר למפלגות ולמועמדים רשימת דרישות אשר גובשה על ידי ציבור הרוכבים, ועד הבחירות עצמן יתבקשו מפלגות ומועמדים המעוניינים בקולות הרוכבים להצהיר כי הם מתחייבים לקבלת ההצעות.
יום הרוכבים, וגם הרוכבותיום הרוכבים, וגם הרוכבות
יום הרוכבים, וגם הרוכבות
(ירון ברנר)
האפודים בטוחים. חברת מטרו, יבואנית מותג דיינזה לישראל, החלה לאחרונה בשיווק הדור החדש של אפוד הבטיחות המתנפח, המתוכנן להגן על הרוכב במקרה של תאונה. האפוד אמור להווסף למעיל כאמצעי מיגון למרכז הגוף ומוצע במספר מידות והתאמה לגברים או נשים, ניתן ללבישה מעל או מתחת למעיל והוא אינו דורש חיבור כלשהו למעיל ו-או האופנוע.
אפוד הבטיחות של דיינזהאפוד הבטיחות של דיינזה
אפוד הבטיחות של דיינזה
האפוד כולל לדברי היצרנית את שיא הטכנולוגיה בתחום המיגון המתנפח לרבות מיגון במקרה של תאונה בזמן עמידה. מהתרשמות ראשונית ניכר כי הוא קומפקטי במידותיו ואינו גורם לתחושת סרבול או פגיעה בתנוחת הרכיבה. הסוללה מספיקה לדברי היצרנית ל-26 שעות רכיבה וטעינה מתבצעת בשקע USB הממוקם בחלקו התחתון-אחורי של האפוד. המחיר: 2,985 שקלים.
הוסקוורנה 701 חדשים בדרך. קבוצת עופר אבניר הודיעה כי דגמי ה-701 Supermoto ו-701 Enduro של הוסקווארנה עומדים לעשות עליה. שני הדגמים יציעו ביצועים משופרים עם עזרי בטיחות מתקדמים לרבות ABS ובקרת אחיזה הפועלים גם בזמן הטיה, מספר מפות ניהול מנוע ומערכת Easy shift חדשה המאפשרת העברת הילוכים מהירה וקלה יותר המסייעת גם לשיפור האחיזה בגלגל האחורי.
הוסקווארנה 701 סופרמוטוהוסקווארנה 701 סופרמוטו
הוסקווארנה 701 סופרמוטו
לראשונה יעוצב כל דגם בגרפיקה ייחודית בהצתאם לייעודו, עם מגוון אביזרים נרחב להתאמה אישית של הכלי. גרסת A1 תהיה זמינה והמחירים היו 69 אלף שקלים לאנדורו, 70 אלף שקלים לסופרמוטו.
דוקאטי פאניגאלה V2 בישראל. ליגל אופנועים משיקה את דוקאטי פניגאלה V2 החדש בעיצוב עדכני, סופרבייק שאמור לשלב בין יכולת מסלול גבוהה ורכיבה בכביש הציבורי. במפרט מנוע חדש בנפח 955 סמ"ק עם 155 כ"ס, שלדה מתקדמת, דור חדש של בקרות אלקטרוניות, מתלי שואה וסאקס. המחיר: 140 אלף שקלים.
 דוקאטי פניגאלה V2 חדש דוקאטי פניגאלה V2 חדש
דוקאטי פניגאלה V2 חדש