דוידי פיאמנטה, מנכ"ל קבוצת הרכב הפרטי והיוקרה בכלמוביל הודיע הבוקר למנכ"ל הקבוצה יניב שיראזי על החלטתו לעזוב אותה בסוף השנה. נציין כי עיתוי ההודעה הפתיע רבים, שכן יונדאי הגדילה את מסירותיה השנה ב-60% מצד אחד, והיבואנית גם נמצאת בשלב ראשון של השקת מותג ג'נסיס, חטיבת היוקרה של הקונצרן הקוריאני.
1 צפייה בגלריה
דוידי פיאמנטה
דוידי פיאמנטה
(צילום: גדי סיארה)
פיאמנטה (50) הגיע לכלמוביל לאחר 15 שנים בתחום הסלולר, בהם ניהל את חברת סאני יבואנית סמסונג ואת טלית תקשורת באיטליה. בתקופתו מכרה כלמוביל יותר מ-400 אלף כלי רכב. דוידי, שגם בתקופת עבודתו בכלמוביל קידם פיתוחים טכנולוגיים מקומיים בדגמי היצרניות, מתכוון לחזור לפעילות בתחום התקשורת והטכנולוגיה לרכב.
"כלמוביל הייתה עבורי חברה מרתקת, משפחתית, אשר הודות לאופייה ומדיניות הבעלים משפחת חרל"פ היה ניתן ליישם חיבור איכותי בין עולמות הרכב הטכנולוגיה והלקוחות הצועדים יחד בצמידות מרתקת", כתב דוידי לעובדים.
יניב שיראזי מנכ"ל קבוצת כלמוביל כתב לעובדי החברה כי בשלב זה דוידי ימשיך בתפקידו במקביל לניהול תהליך ההחלפה. "זו עדיין לא פרידה וכמובן שנמצא את ההזדמנות להיפרד מדוידי כראוי. "אני רוצה להודות לדוידי על תרומתו הגדולה לחברה, ולאחל לו המון הצלחה בהמשך", ציין.