שתף קטע נבחר

מצילים בכל מקום: הושק מכשיר ההחייאה הקטן בעולם

בקרוב בכל תיק? חברת לייף בוט האמריקנית מציגה את הדפיברילטור וקוצב הלב הקטן בעולם, המאפשר לבצע החייאה מתקדמת ולהציל חיים בכל מקום. גודלו של הדיפיברילטור החדשני כגודל טאבלט והוא שוקל 1.27 ק"ג בלבד

המכשיר מציל החיים יכול ללכת אתכם לכל מקום: חברת לייף בוט האמריקנית השיקה את מכשיר ההחייאה (דפיברילטור) הקטן בעולם. המכשיר קל משקל, נייד, ואף משדר את התוצאות ב-WiFi לכל מקום.

 

דפיברילטור הוא מכשיר המעביר זרם חשמלי רב עוצמה ללב, באמצעות שתי אלקטרודות המוצמדות לגוף באמצעות מדבקות או כפות מתכת. מטרת השוק החשמלי היא להפסיק את הפעילות החשמלית המופרעת בלב, במטרה שקוצב הלב יחזור לפעולה.

 

 

הדיפיברילטור החדשני. בגודל של טאבלט
הדיפיברילטור החדשני. בגודל של טאבלט

 

הדפיברילטור משמש לטיפול במהלך החייאה, במצבים של הפרעות קצב לב מהירות מסוג "פרפור חדרים", טאכיקרדיה חדרית והפרעות נוספות המתאפיינות בפעילות חשמלית סוערת בלב, שאינה מאפשרת התכווצות תקינה של שריר הלב.

 

מרבית הדפיברילטורים הם גדולים יחסית, כבדים ומגושמים. הפיתוח החדש הוא קל משקל (1.27 ק"ג), ובגודלו של טאבלט.

הוא כולל אלקטרודות ומדבקות המוצמדות לגוף החולה, ובאפשרותן לתת לא רק את הזרם החשמלי הדרוש להחייאה, אלא גם להסדיר הפרעות שונות בקצב הלב, וגם לערוך בדיקת אק"ג מלאה.

 

המכשיר החדש משמש גם לרפואה מרחוק (טלמדיסין), כשניתן לשדר ממנו את קצב הלב, לבצע מתוכו בדיקת אק"ג מלאה ולהעביר גם את הטיפול שבוצע בשטח לחדר המיון, לרופא המטפל או למשפחתו של החולה. את הדפיברילטור החדשני ניתן להשיג בארצות הברית או באתר החברה.

  

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הדיפיברילטור החדשני. שוקל 1.27 ק"ג
ד"ר ישי רון
ד"ר רק שאלה
מחשבוני בריאות
פורומים רפואיים
מומלצים